Вечірні зачіски на розпущене волосся для демонстрації краси волосся

March 20, 2012

Мода постійно змінюється, у тому числі і на зачіски. Раніше вважалося, що вечірнє укладання неодмінно має бути високим, об’ємним і конструктивно складним. Сьогодні міф про грандіозність вечірньої зачіски розвіяний: популярні вже нескладні та природні укладання. Сучасній дівчині, щоб виглядати святково, немає необхідності відвідувати салон краси та кілька годин чекати, коли ж, нарешті, закінчаться маніпуляції майстра. Зачіску можна зробити швидко та своїми руками вдома.

Якщо у дівчини довге або середньої довжини волосся, це дає більше можливостей. Можна використовувати вечірні зачіски, що розпущені, якщо довжину волосся хочеться продемонструвати. Існує кілька варіантів відмінних укладання, які легко зробити самостійно.

Пряме від природи волосся варто підкреслити, додатково витягнувши його спеціальною праскою для надання ідеальної гладкості. Попередньо вимийте голову. Після випрямлення варіацій зачіски багато: заколоти волосся з боків святковими шпильками або використовувати стрічку, обруч. Можна також скрутити по одному пасму середньої товщини з кожного боку в джгутики і закріпити їх на маківці.

Якщо волосся хвилясте, їм можна надати об’єм і підкреслити природну «родзинку» за допомогою засобу для укладання та дифузера. Для цього на чисте волосся потрібно нанести мус або пінку, потім узявши невелику кількість волосся зім’яти його в руці і зафіксувати дифузером, просушити. Так зробити і з рештою обсягу. Для надання такому укладанню урочистого вигляду можна використовувати різні аксесуари: квіти, гарні шпильки, пір’я.

Найпростіший спосіб створення вечірньої зачіски з розпущеного волосся – надати їм природного вигляду. Він має на увазі легку пом’ятість, таке укладання виглядає дуже жіночно. Для її виконання достатньо вимити, просушити і випрямити волосся на ніч, а вранці, коли недбалість вже з’явилася, необхідно за допомогою засобу, що моделює, злегка підкоригувати укладання і зафіксувати її лаком.

Ну і, звичайно ж, вечірні зачіски розпущені найбільш вигідно для урочистостей виглядають, якщо вони створені з кучерів. Завив волосся можна електрощипцями, обробивши його попередньо мусом або пінкою. Далі свою справу зробить політ фантазій господарки завитків. Закрутити кілька пасм у спіральки і зафіксувати невидимками, або взагалі залишити все волосся розпущеним, зафіксувавши кучері лаком вирішувати тільки їй.