Вечірні зачіски на Новий рік для довгого волосся

March 16, 2012

Довгоочікуване та улюблене багатьма свято Новий рік надихає жінок готуватися до його зустрічі з особливою ретельністю. Зазвичай ми заздалегідь вибираємо вбрання, відповідне взуття. Відповідно до урочистого образу необхідно додати відповідний макіяж, йому в тон манікюр, і, звичайно, вечірню зачіску.

Відвідування салону напередодні Нового року не завжди можливе через різні обставини, особливо якщо запис до майстра не був зроблений заздалегідь. У такій ситуації доведеться готуватися до урочистостей самостійно. Якщо макіяж та манікюр проблем не створять, святкова зачіска може спричинити закономірне питання: як її зробити в домашніх умовах? Однак складне багатогодинне укладання – це стереотип.

Вечірні зачіски на Новий рік сьогодні – це елегантні укладання, які будь-яка дівчина може зробити легко сама. Розглянемо кілька варіантів.

Якщо у Вас довге волосся, перед Вами відкривається цілий світ різноманітних укладок

Найпростіший спосіб виглядати ошатно без особливих зусиль – зачіска з ефектом мокрого волосся. Вона робиться дуже просто: вимите волосся обробіть укладальним засобом і поступово пасмо за пасмом, змінюючи в грудку, просушуйте феном з насадкою-дифузером. Сушіння за допомогою насадки надає волоссю легку хвилястість, а образу ніжність. Для створення урочистого ефекту обов’язково прикрасьте зачіску аксесуаром. Квіти, пір’я або шпильки зі стразами підійдуть найкраще.

Якщо Вам подобаються кучері, скористайтесь засобом для укладання та електрощипцями. Гарне та нескладне укладання готове!

Однак багато жінок віддають перевагу високим укладанням типу пучок. Для створення такої зачіски є маленька хитрість: не мийте голову в день свята, чисте волосся погано піддається укладанню. А ще високі пучки підходять лише для круглих, квадратних та овальних осіб.

Отже, для створення високого пучка волосся збирається у високий кінський хвіст і закріплюється гумкою в колір. Далі хвіст кілька разів не надто туго обмотується навколо гумки та фіксується шпильками. Волосся пригладжується гелем, і зачіска закріплюється лаком. Святкові аксесуари будуть цілком доречними.

Вечірні зачіски на Новий рік можна створювати за допомогою спеціальної подушечки для шиньйонів. Для цього волосся збирається у високий хвіст, і воно закріплюється гумкою, що підходить до кольору волосся. Далі під хвіст підкладається подушечка для шиньйона, і волосся рівномірно розподіляється поверх неї. Фіксується укладання лаком.