Вечірні зачіски з косичок: стильно та жіночно

March 15, 2012

Коси – популярний сьогодні елемент зачіски. Вони надають образу жіночність, романтичність, вишуканість та легкість. Багато зірок кіно, естради та телебачення вибирають зачіски з косами для вечірніх виходів та урочистих подій.

Коса може бути одна і представляти собою цілу зачіску. Складна і красива конструкція може бути створена з комплексу косичок. Зручно прикрасити укладку з косичок квітами, стрічками або страсами, це надасть зачісці завершений святковий вигляд.

Салони краси пропонують великий вибір урочистих зачісок з косичок. Деякі укладки досить складні і вимагають руки майстра. Проте вечірні зачіски з косичок можна зробити і самостійно вдома, знаючи способи їх створення та кілька хитрощів.

Дуже красиво та жіночно виглядає грецька коса, обрамляючи обличчя. Потренувавшись кілька разів перед дзеркалом, з часом ви навчитеся робити її швидко. Щоб заплести таку косу, потрібно почати плетення колоска з середини лоба. Далі поступово в колосок вплетаються сусідні пряді. Так коса плететься до протилежного вуха, а потім переходить в звичайну косу, яка охайно ховається під волоссям і закріплюється заколкою. Існує багато варіантів плетіння такої коси, а найбільш ефектно така зачіска виглядає на хвилястих волоссях. Для надання вечірнього вигляду косу можна прикрасити шпильками зі страсами або квітами.

Оригінально виглядає проста коса “риб’ячий хвіст”, яку також досить нескладно зробити самостійно. Така коса заплітається на бік для надання пікантності зачісці. Перед початком плетіння нанесіть на волосся спрей, щоб запобігти електризації або заплутуванню волосся. Далі розділіть волосся на дві частини, отримаєте ліву і праву. Потім обирайте з лівої тонку прядь і переносіть її на праву, з’єднуйте. Так само, але навпаки робіть з правою частиною: тонку прядь з неї переносьте на протилежну ліву. Знову з лівої частини трошки прядь перекидайте направо, а потім повторюйте дію зправа наліво і так далі. Долаєте до кінця волосся і закріплюєте.

Різноманітні вечірні зачіски з косичок можна робити з використанням кількох кос. Ось приклад із трьох звичайних косичок. Розділіть волосся ззаду на три частини: одну найбільшу, дві інші – приблизно рівної товщини, але менше, ніж перша широка частина. Заплетіть всі частини в коси, потім великою косою потрібно обернути дві маленькі і закріпити шпильками. Дві невеличкі коси піднімаються вгору і розміщуються в довільному порядку. Їх також необхідно закріпити. Зачіска фіксується лаком.