Вечірні зачіски вдома своїми руками

March 14, 2012

Кожна жінка, збираючись на важливу зустріч або будь-який значущий для неї захід, намагається виглядати бездоганно і прагне карколомного образу. Важливо все: вбрання, манікюр, макіяж та, звичайно, зачіска. Для урочистої ситуації найкраще підійде вечірнє укладання.

Сьогодні стиль зачісок змінився, і виглядати ошатно можна, не вдаючись до виконання складного укладання, що вимагає багато часу, сил, а головне, послуг майстрів-перукарів. Вечірні зачіски вдома можна створювати з легкістю, маючи деякі секрети техніки красивого укладання волосся.

Які ж вечірні зачіски можна зробити самостійно?

Найпростіший і природніший варіант – «ефект мокрого волосся». Таке укладання робиться швидко і не потребує складних дій. Для її створення потрібен фен з дифузером та укладальний засіб (пінка, гель, мус). Засіб для укладання наноситься на вологе волосся, а потім кожне пасмо змінюється в руці і це положення фіксується дифузером фена для просушування. Зачіску слід закріпити лаком, а для надання урочистості можна використовувати додаткові аксесуари: квіти, шпильки зі стразами, стрічки або обруч.

Завите волосся ніколи не виходить із моди. Для створення простої, але дуже привабливої зачіски використовуються засіб для укладання, електрощипці та лак для закріплення. Прикрасою укладання також можуть стати різноманітні аксесуари.

Вечірні зачіски вдома можна виконувати на основі пучків, це виглядає дуже красиво та елегантно.

Пучок із завитків створюється досить просто. Для цього волосся потрібно зібрати у високий хвіст і закріпити резинкою. Далі хвіст ділиться на три пасма різної товщини по наростанню, права – найтонша. Кожне пасмо окремо обробляється укладальним засобом. Після цього праве пасмо обертаємо навколо хвоста і закріплюємо за допомогою шпильок. Центральне пасмо середньої товщини після одного оберту навколо гумки укладаємо вперед. З третього, найоб’ємнішого пасма, проводимо аналогічну першу процедуру. Оформивши кінчик хвоста в гарний локон, зачіску слід закріпити лаком.

Подвійний французький пучок створить романтичний образ, але при цьому залишить відчуття складності виконаної зачіски. Техніка його створення така. Спочатку волосся для належної гладкості та слухняності обробляються спреєм. Далі необхідно заплести кіску від верхівки до основи шиї та закріпити її гумкою. Пасми, що залишилися, завиваємо електрощипцями, даємо волоссю охолонути. Піднявши гумку на потилицю, закріплюємо її шпильками, а потім по черзі завиті пасма обмотуємо навколо гумки і фіксуємо. На завершення волоссю на маківці потрібно надати об’єм, це робиться досить просто за допомогою кінчика гребінця. Для фіксації укладання використовується лак.