Вечірні зачіски для довгого волосся в стилі ретро

March 12, 2012

Напевно, ні для кого не буде секретом, що вечірні зачіски для довгого волосся дуже важко зробити, особливо якщо вас запросили на якийсь захід раптово. Відразу в голові з’являється багато запитань: Що одягнути? Як нафарбуватись? Які аксесуари підібрати? І яку найкраще зробити зачіску? Якщо вечірнє вбрання та макіяж можна вибрати без особливих проблем, то над зачіскою потрібно буде помучитися, особливо якщо ви володарка довгого волосся.

Звичайно, ви можете звернутися за допомогою до професійного перукаря, але це займе ще більше часу та чималі матеріальні витрати. Тому вам варто навчитися робити самому вечірні зачіски, тим більше що це не так уже й складно. Щоб створити свій ідеальний образ, і зробити шикарну зачіску, вам лише потрібно мати: лак для волосся, засоби для укладання, плойку, шпильки і бажано великі бігуді. І так почнемо!

В останнім часом почала повертатися мода на зачіски, які були популярні ще кілька десятків років тому – це зачіски у стилі ретро. Дедалі більше жінок роблять на різні вечірки саме такі зачіски. І це зовсім не дивно, адже вони надають жінці вишуканості та спокусливості.

Для того, щоб зробити вечірні зачіски для довгого волосся у стилі ретро, вам знадобиться: лак для волосся, кілька невидимок та бігуді великого розміру. Для цієї зачіски найкраще вибирати термо-бігуді, оскільки укладання після них протримається набагато довше. Коли волосся накручене, зробіть косий проділ на голові (його можна зробити і посередині голови і на боці). Якщо у вас немає чубчика, то такий пробір допоможе вам її створити, навіть якщо стрижка вам цього не дозволяє. Бокове пасмо загорніть вгору, і закріпіть його над вухом великою невидимкою. Візьміть волосся з протилежного боку і зробіть те саме. волосся, Що Залишилося, закрутіть в джгут у верхню сторону і закріпіть це пасмо з верхньої сторони. Ось і все – зачіска готова.

Також особливою популярністю користується зачіска у стилі ретро «Об’ємна черепашка». Щоб зробити таку зачіску, вам потрібно добре вимити та висушити волосся. Коли волосся буде повністю сухе, розчісуйте його, наносячи на щітку невелику кількість гелю, або мусу для укладання. Підніміть волосся нагору і зафіксуйте затискачем. Потім візьміть штучний валик і накрутіть на нього волосся, починаючи з кінців волосся, також зафіксуйте шпильками та невидимками. Зміцніть зачіску лаком.

Зробити зачіску самостійно можливо, головне щоб у вас було бажання та прагнення.