Універсальні швидкі зачіски для середнього волосся – неповторність вашого іміджу

March 3, 2012

Не виникає жодного сумніву правильність твердження, що волосся середньої довжини залагоджувати набагато легше, ніж довге. Якщо упустити опис шедеврів професійних майстрів із салонів краси, укладання яких займає багато дорогоцінного часу, то зробити акцент на швидких зачісках для власниць середньої довжини волосся. Сучасним жінкам, які ведуть дуже активний спосіб життя, часто не вистачає часу для укладання волосся, тому для ефектного закінченого образу слід розглянути швидкі зачіски для середнього волосся.

З огляду на те, що модними тенденціями продовжує залишатися волосся, покладене трохи недбало, природно, укладати його потрібно в стилі «свобода і легкість».

Природно і чарівно виглядають кучері, які можна укласти за допомогою стайлера, попередньо нанісши мус або збризнувши спреєм для фіксації окремі пасма. Великі чи середні локони зачіски – ваш індивідуальний вибір, визначений формою вашого обличчя чи просто бажанням. Можна трохи скуйовжити волосся, ніби його розтріпав легкий вітерець, такий прийом додасть романтики у ваш образ.

Не втрачає актуальності і основа стрижки, що вже стала класичною, — «каскад», вона воістину універсальна. Прекрасно поєднується практично з будь-якою формою обличчя, і спосіб укладання такої стрижки безліч. Локони, вирівнювання, чарівний безлад, навіть зібрані в «кінський хвіст», виглядатимуть просто чудово.

Дві стрижки, що відмінно зарекомендували і користуються популярністю серед ніжної та чарівної половини людства – «каре» і «боб», особливо рекомендовані милим дамам, яких природа нагородила розкішним і густим волоссям. Різноманітність варіантів укладання досягається за рахунок різних прийомів укладання чубчика.

Неординарним, сміливим, розкутим та впевненим у собі жінкам підійдуть асиметричні стрижки та зачіски. Укладання в стилі «треш» такої стрижки приверне загальну увагу до володарки.

Не здає своїх позицій «хіт» зачіски у стилі «копа». На кінчиках волосся, або по всій довжині волосся не випрямляють, а навпаки роблять начісування, надавши форму, фіксують лаком або закріплюють шпильками.

Згадуючи блискучих Грету Гарбо та Марлен Дітріх, приділимо увагу їх вишуканим, сповненим жіночої чарівності зачіскам, які отримали назву сучасності «ретро-стиль».

Швидкі зачіски для середнього волосся блискуче підкреслюють переваги вашої зовнішності, вони за загальним визнанням вважаються універсальними, дозволяючи їх володарці протягом короткого часу сміливо експериментувати зі стилями, змінюючи діловий на повсякденний або вечірній.