Догляд за тонким волоссям – що робити?

May 28, 2014

Волоси, нігті та шкіра є вітриною кожної жінки. Правильний догляд за тонким волоссям дозволяє чоловікам насолоджуватися вашим зовнішнім виглядом та здоров’ям. Таким чином, волосся потребує відповідного догляду, який захистить його від шкідливих погодних умов та занадто великої кількості косметики. Як же правильно піклуватися про наше волосся?

Характеристики здорового волосся

Стан волосся може багато сказати про здоров’я всього організму. Важливо помічати частоту та кількість втрати, а також загальну якість волосся. Здорове волосся – це сильне, не ламається волосся при розчісуванні. Крім того, вони блищать, сяють і дуже м’які. Тим не менш, якщо з якихось причин ви бачите у себе різні симптоми пошкодження волосся, то повинні піклуватися про нього дуже уважно, використовуючи відповідні методи щоденного догляду та забезпечити належну кількість добавок. Які симптоми можуть свідчити про погіршення стану волосся?

Ушкоджене волосся. Догляд за тонким волоссям

Характерними симптомами пошкодженого волосся є:

 • тріщини, крихкість;
 • січені кінчики волосся;
 • волосі без блиску, матові;
 • волосся сухе, погано фіксує зачіску, статичну електрику, тощо.

Тому необхідно відновлювати волосся належним чином. Що для цього потрібно?

 1. Правильний догляд. Миття волосся з шампунем для пошкодженого волосся та використання кондиціонера. Через кілька хвилин, змийте і протріть волосся, щоб на них залишилося кілька вологи, без тертя. Ви повинні дозволити вашому волоссю висохнути самим по собі. Час від часу користуйтеся маскою для зміцнення волосся.
 2. Стрижка – зрізання кінчиків потрібної кількості волосся може благотворно на них вплинути. Завдяки рятуванню від пошкодженого волосся, швидше росте нове і здорове волосся.
 3. Правильно збалансована дієта – часто стан волосся починає погіршуватися, коли їм не вистачає вітамінів та поживних речовин, які приймаються у вигляді добре збалансованої дієти або через добавки. Для волосся потрібні білок, вітаміни А, Е, С.
 4. Використання корисних трав – лікування травами може мати достатню силу для волосся. Це багаті на корисні речовини рослини: хвощ, пагони бамбука, кропиви, ромашки, шавлії, меліси та листя берези. Кожна з цих рослин має багато властивостей, які можуть допомогти поліпшити стан волосся, а також стан шкіри голови. В аптеках та спеціалізованих магазинах є багато натуральної косметики для волосся на їх основі.
 5. Властивості мінералів – волоссю, на додаток до вітамінів, необхідні мінерали, які можуть бути до нього доставлені за допомогою відповідного харчування у вигляді біологічно активних добавок або косметики через трави, які мають у своєму складі мінерали у необхідній кількості. Мінералами, необхідними для волосся, є діоксид кремнію, хвощ, цинк, мідь та магній.
  Усі перелічені вище способи сприяють регенерації волосся. Систематичне, прогресивне використання вищезазначених кроків дозволить вам покращити догляд за тонким волоссям та подбати про постійний ефект.