Вчимося робити швидкі зачіски в домашніх умовах

March 1, 2012

В умовах сучасного світу, кожна дівчина просто має виглядати красиво та елегантно. У створенні цього ідеального образу насамперед дуже велику роль відіграє її зачіска. Але не кожна з нас може собі дозволити щодня ходити до стиліста-перукаря або проводити біля дзеркала по три години часу. Єдиним виходом залишається – навчитися робити швидкі зачіски вдома самостійно.

Якщо у вас коротке волосся, то проблем взагалі не повинно виникнути. Змінюючи форму проділу та використовуючи додаткові аксесуари, можна швидко змінити свій стиль. Під час укладання можна використовувати щипці для завивання волосся, або, навпаки, праску для їх випрямлення. Такі аксесуари, як шпильки та обручі, допоможуть вам завершити задуманий образ.

Якщо ж ви володарка розкішних кіс, то доведеться трохи попрацювати. Але нічого неможливого. У сезоні модне плетіння різноманітних кісок. Це може бути як туге плетіння, так і недбало зібране, слабо заплетене волосся. Вам зможуть сподобатися і так звані грецькі коси, коли їх заплітають навколо голови у вигляді обідка, і, звичайно ж, французька кіска-колосок. Після кількох тренувань ви зможете самостійно і без особливих зусиль заплітати волосся так, як вам більше подобається.

Також досить популярна така зачіска, як «кінський хвіст». На її створення у вас піде трохи більше двох хвилин. А як прикраса підійде будь-який аксесуар з камінням або у вигляді квітів. Якщо у вас є зайвих п’ять хвилин, то можна буде витягнути волосся праскою. Тоді вони будуть шовковистими та гладкими.

Також швидкі зачіски в домашніх умовах можна створити, комбінуючи розпущене волосся з різноманітними кісками. Варіантів таких зачісок існує просто безліч, варто лише підключити фантазію. А виглядають швидкі зачіски вдома не лише красиво, а й елегантно.

Якщо ж ви віддаєте перевагу розпущеному волоссю, то можна висушити феном волосся, попередньо розчесавши його, а потім нанести трохи мусу чи воску на кінчики. Як варіант, можна для нала зібрати ще вологе волосся в вузлик, а потім сушити його. У результаті ви отримаєте гарну хвилю. Якщо вузлик зробити не один, а кілька, то зачіска виглядатиме цікавіше, а волосся об’ємніше.

Експериментуйте, адже швидкі зачіски в домашніх умовах, досить цікавий процес.