Тисяча та одна вечірня зачіска на каре

April 1, 2012

Привід для створення вечірньої зачіски, напевно, знайдеться у кожної представниці прекрасної половини людства. Це можуть бути різні заходи, важливі та урочисті, зустрічі з друзями та свята на роботі. Важливо одне: зачіска має бути чудовою, а образ загалом повинен справляти враження на оточуючих.

Будь-яка, навіть найкоротша зачіска дозволяє зробити вечірнє укладання. Так, володарки прекрасної жіночної стрижки каре також мають можливість виглядати надзвичайно. Вечірня зачіска на карі створюється не складно та досить швидко.

Класичний варіант вечірнього укладання для власниць каре – це власне саме каре, укладене звичайним способом, з наданням легкого об’єму на маківці. Таке укладання для надання урочистості потрібно прикрасити стрічкою, діадемою або обручем з камінчиками – дивлячись, що більше підійде під вбрання.

Якщо звичайне укладання здається Вам нудним та несвятковим, інших варіантів маса. Наприклад, можна зробити пишний об’єм. Для цього необхідно поступово начісувати пасмо за пасмо, а потім, розчесаючи і надавши форму зачісці, вона фіксується лаком для волосся. Таке укладання можна прикрасити гарним аксесуаром.

Завиті локони – знову ж таки «класика жанру». Така зачіска завжди надає жіночності образу та приваблює чоловіків. Для створення красивих завитків на волосся потрібно нанести укладальний засіб (мус, пінку) і накрутити волосся за допомогою електрощипців. Можна накручувати пасма і на бігуді, але це більш клопіткий і витратний за часом спосіб. Закінчену зачіску обов’язково закріпіть лаком, щоб укладання протрималося до вечора.

Для суворого вбрання будь-якої довжини підійде вечірня зачіска на карі, створена за допомогою гелю та гребеня з рідкісними зубцями. Гель наноситься на волосся, яке потім зачісується назад. За допомогою гелю можна також надати волоссю недбалість, це досить модне і природне укладання. Просто нанесіть трохи гелю на долоні, рівномірно розподіліть, а потім скуйовджуйте волосся до надання потрібної форми.

Карі, укладене будь-яким способом, можна прикрасити за допомогою шпильок або невидимок, прибравши частину волосся. Так, можна з обох боків гладко зачесати волосся, а потім зафіксувати за допомогою аксесуарів. До такої зачіски можна додати квіти, живі чи штучні. Також можна заплести по контуру обличчя невеликі французькі кіски і теж закріпити їх шпильками ззаду.