Стрижки та зачіски 2024 року – натуральність та природність

June 3, 2012

Жінки намагаються слідувати моді у всьому – в інтер’єрі, в одязі, в зачісках, і навіть хобі вибирають собі, виходячи з чергового віяння. Можливо, далеко не кожна буде щорічно робити ремонт у квартирі або кардинально, до останньої дрібнички, міняти гардероб, але змінити свій образ може будь-яка дівчина, незалежно від статусу та фінансового становища. І, якщо ви ще не йдете слідом за цією примхливою жінкою – модою, то завжди можна почати з малого – зі зміни зачіски.

Актуальні стрижки та зачіски 2024

Що ж пропонують провідні стилісти у напрямку «стрижки та зачіски 2024»?

Цей сезон, як ніколи, тішить своєю різноманітністю – тут і легковажні короткі стрижки, з творчим безладдям на голові, і строге ретро, і ідеально рівне каре. Як ви могли помітити, всі ці зачіски, як правило, йдуть на волосся короткі або середньої довжини. Як ніколи, цього сезону актуальна чубчик, в основному, коса. У тому випадку, якщо ви відчуваєте від закриває волосся дискомфорт, стилісти допускають стрижки з ідеально рівною чубчиком, яка залишається модним трендом протягом декількох років. Також міцно займає місце звичайний проділ – він може бути прямий, і збоку, і зигзагом.

З огляду на свій тип зовнішності, кожна жінка може підібрати собі і довжину волосся, і колір, і зачіску. Як це буде – вирішувати лише вам. Можливо, вам підійде легкий каскад, або соссон, або безтурботні кучерики, або строга класика. А якщо у вас довге волосся, і ви не бажаєте з ним розлучатися, то особливо модними будуть виглядати французькі коси та «колоски», з недбало випущеними кількома пасмами.

Щодо суворих стрижок, то стилісти радять оживляти їх за допомогою аксесуарів – обідків, шпильок, квітів, всіляких хусток та хутряних штучок, атласних стрічок та шкіряних шнурків, які легко можна вплести і в кіски.

Яскравість не стосується кольору волосся – стрижки та зачіски 2024 року припускають натуральність і природність, тому помаранчеву фарбу або зелені пасма варто відкласти до кращих часів, а підкреслювати свою індивідуальність можна за допомогою ультракоротких «їжачків», строгих ліній стрижки або, навпаки, плавністю та м’якістю вигинів.

Загалом сезон 2024 закликає до простоти у всьому. І, в першу чергу, це стосується не тільки кольору та довжини волосся, але й укладання, яке не повинно забирати багато часу вранці і не передбачає величезну кількість засобів для укладки. У моду входить натуральність у всьому – натуральний одяг, їжа, косметика і тепер зачіски.