Стильні вечірні зачіски на середню довжину волосся

March 17, 2012

Сьогодні життя динамічне, і нерідко у сучасної жінки є привід для створення вечірньої зачіски. Це може бути ділова зустріч у ресторані або побачення, корпоративна вечірка, будь-яке торжество.

На сьогодні придумано безліч варіантів неважких, але елегантних зачісок, які можна зробити своїми руками, не виходячи з дому.

Звісно, лідирують за кількістю різноманітних укладок довгі волосся. Проте вечірні зачіски на середню довжину відрізняються непоганим різноманіттям, і нижче ми розглянемо деякі з них.

Елегантно та святково виглядають укладки, створені з гладеньких волосся. Якщо волосся не зовсім прямі від природи, можна скористатися спеціальним прасуванням для випрямлення. Найпростіша укладка – накрутка на верхній частині голови, влаштована у зовнішньому напрямку чубчика та фіксація лаком з блискітками. Просто і нарядно.

Вишукано виглядає звичайний пучок. Його потрібно гладко зачісати, а прикрасою зачіски стане косичка, невпорядно випущена на лоб, або навіть косичка, можна використовувати штучну. Гладкий пучок – універсальна зачіска для будь-якого святкового вечора.

Просто і легко можна закрутити волосся в “спіральки”. Для цього необхідно нанести укладальний засіб на всю довжину волосся і розділити їх на невеликі пряді. Кожну прядь по черзі потрібно закрутити спіраллю достатньо щільно, щоб вона набула чітких очертань, потім закріпити невидимкою, або краще маленькою святковою заколкою. Таку процедуру слід провести з усіма прядями, але при цьому закручувати локони необхідно до макушки, щоб вийшов схожий на пучок ефект. Хвостики спіралек можна накрутити. Укладку слід закріпити лаком.

Вечірні зачіски на середню довжину волосся легко створюються за допомогою завитих локонів. З їх допомогою можна зробити хвіст з боку, сьогодні це дуже модно. Важливо зібрати локони досить невпорядно, а прикрасою зачіски стане розкутня заколка.

Накручені волосся можна уложити, невпорядно збивши в довільному порядку і закріпивши таку укладку лаком. Також можна зафіксувати завиті пряді в будь-якому порядку невидимками. Заколка у вигляді квітки або зі страсами доповнить укладку до святкового образу.

Святковою є романтична грецька зачіска. Її можна створити, піднявши завиті волосся вгору, але залишивши кілька прядей вільними. Відмінним доповненням до грецької укладки стане стрічка або обруч.

Ну і, звісно ж, не варто забувати про модні зараз зачіски з кос. Середня довжина волосся дозволяє зробити романтичну укладку за допомогою двох або навіть кількох косичок. Заплітаючи косички від макушки, дійшовши до затилиці, кінчики потрібно аккуратно приховати під косичкою і закріпити невидимками, а саму укладку зафіксувати лаком.