Стильні вечірні зачіски для короткого волосся

March 12, 2012

Стильні вечірні зачіски для короткого волосся Вечірня зачіска – невід’ємна частина святкового образу жінки. Укладання повинна гармоніювати з нарядом: якщо сукня прикрашена стразами, доречно буде використати для волосся шпильки з гарним скляним каменем; ніжні жіночні сукні доповнить квітку у зачісці. Також вечірня зачіска повинна неодмінно підкреслювати вигідні риси обличчя, наприклад, вилиці та приховувати недоліки, наприклад, пухкі щоки.

Раніше вечірнє укладання асоціювалося з високою та об’ємною конструкцією, спорудження якої вимагало кількох годин перебування в салоні краси. Але сьогодні багато жінок носять модні короткі зачіски. Невірна думка про те, що на короткому волоссі не можна створити щось вишукане. Звичайно, довге волосся – це простір для фантазії майстра, і воно дозволяє зробити різноманітні укладання, але і для короткого волосся є маса варіантів красивих укладок.

Вечірні зачіски для короткого волосся можна прикрасити за допомогою блискучої діадеми, гарного обруча (обідка), стрічок або кольорів. Цими аксесуарами не варто нехтувати, оскільки вони надають образу елегантності та жіночності.

Для урочистого випадку якнайкраще підійдуть завиті локони. Це традиційний варіант. Така зачіска створить романтичний образ привабливої жінки. Для того, щоб зробити кучері, нанесіть на сухе волосся формуючий спрей і завійте волосся за допомогою електрощипців. При цьому розчісувати локони не потрібно. Зачіску зафіксуйте лаком.

Елегантно виглядає пряме волосся, покладене гелем, так званий «ефект мокрого волосся». Для створення такого укладання нанесіть гель на волосся. З вузького боку від проділу зачешіть волосся за вухо, а широку сторону покладіть косо на чоло. Для прикрас можна використовувати невидимки.

Чудово виглядають і прості укладання вечірні зачіски для короткого волосся в стилі ретро. Волосся слід зачесати на один бік і зробити косий проділ. Потім для моделювання стиснутих хвиль нанесіть спеціальний гель на волосся і зрушуйте його ребром долоні до отримання бажаних форм, закріпіть зачіску лаком.

За допомогою гелю можна зробити строгу зачіску, зачесавши волосся гребенем назад.

Локони, що в’ються від природи, дозволяють зробити цікаву зачіску в стилі Елвіса Преслі. Для цього нанесіть моделюючий засіб на волосся, захопивши його спереду пальцями, відтягніть назад, а потім, злегка зім’явши, знову посуньте волосся вперед. Верх зачіски зафіксуйте лаком, а бічні пасма гладко зачешіть нагору і покрийте лаком. Зачіска готова!