Грецькі зачіски на довге волосся: романтичний шарм для кожної жінки

May 13, 2012

Грецький стиль у зачісках останнім часом стає дедалі популярнішим серед представниць прекрасної статі, і не втрачає своєї актуальності вже багато років. Елегантний та привабливий грецький стиль здатний створити справжнє диво. Стильна, сучасна жінка, яка прагне досконалості, з такою зачіскою виглядає дуже романтично, немов справжня грецька богиня. Грецькі зачіски на довге волосся актуальні як на випускних вечорах, та інших урочистостях, так і їх можна робити на кожен день.

Грецька зачіска на довге волосся

Грецька зачіска може бути виконана в різних варіаціях, але в основному вона являє собою невеликі завиті пасма і локони, які підходять власницям, як довгого, так і середнього волосся. Якщо у Вас від природи волосся в’ється саме, то для такої зачіски це тільки плюс, тому що для її створення не потрібно буде витрачати багато часу і сил. А якщо у Вас волосся пряме, то його можна підкрутити, за допомогою плойки або бігуді. Можна також зробити шикарні та красиві кучері по всій довжині волосся. Основною особливістю грецької зачіски є пишні кучері по всій довжині волосся та різні сучасні, яскраві прикраси для волосся (обручі, діадеми, гарні шпильки, шпильки, можливо прикраси, в яких є живі квіти).

Для того, щоб створити образ грецької богині, Вам в першу чергу потрібно зробити основу зачіски – завивати волосся по всій довжині. Це найкраще робити за допомогою плойки, локони так довше триматимуть свою форму, і не розпадатимуться. Кучері, що утворилися, при цьому не потрібно розчісувати. Далі Вам для прикраси знадобляться різноманітні шпильки, крабики, шпильки-невидимки, діадема та обруч. Локони можна підібрати у різних варіаціях, і при цьому Ви створите свій, неповторний, романтичний образ.

Один з найпростіших варіантів зачіски в грецькому стилі – це накручене волосся, яке зібране з обох боків, зав’язане в невеликий хвіст або закріплене на потилиці, або на боці за допомогою шпильки. Варіантів цієї зачіски – велика кількість, головне включити свою фантазію та спорудить себе необхідним приладдям для створення зачіски.

Також можна закрутити волосся в невеликі джгути, повертаючи його в напрямку від обличчя, і при цьому його закріпити варто на рівні шиї. Таким чином, Ви зможете створити шикарну та оригінальну зачіску. Грецькі зачіски на довге волосся завжди вражали всіх оточуючих своєю індивідуальністю. Кожна дівчина почуватиметься з такою зачіскою впевнено, стильно та привабливо.