Стильна та витончена вечірня зачіска самій

April 1, 2012

У житті кожної сучасної представниці прекрасної статі бувають такі моменти, коли потрібно виглядати не лише стильно та елегантно, але певною мірою і божественно. Це може бути і день народження, і весілля, чи навіть проста вечірка… Список різних заходів можна продовжувати дуже довго. Тому, якщо ви хочете виглядати добре, але досі не знайшли собі хорошого перукаря, який здатний зробити з вас справжню принцесу, тоді варто спробувати зробити зачіску самостійно.

Навіть якщо ви багата і дуже відома, і весь час кажете, що не вмієте робити собі зачіску, то можна з упевненістю сказати, що ви кажете неправду. Оскільки 90% всіх жінок планети, будь-який у них статус і матеріальна база, роблять зачіски самі.

Вечірня зачіска сама – це легко і просто, головне мати невеликі знання та вміння, і тоді ваш образ буде бездоганним. Довге волосся, яке укладене в красиву зачіску завжди приваблювало чоловіків. Саме тому жінки намагалися придумати все нові та нові зачіски, які просто вражали оточуючих своєю універсальністю та красою. Хотілося б запропонувати вашій увазі кілька вечірніх зачісок на довге волосся, яке чудово підійде і на випускний бал, і на вечірку, і на інший захід.

І так, вечірня зачіска сама, яка називається витончений вузол. Для того, щоб зробити таку зачіску, вам знадобиться кілька простих гумок, спрей та гель для волосся. Якщо у вас волосся погано піддається фіксації, то можна ще використовувати і лас для волосся з сильною фіксацією.

Техніка виконання зачіски “витончений вузол”

  • Добре помийте голову, і висушіть волосся. Після чого на всю область волосся нанесіть укладальний засіб і зберіть все волосся на маківці, зафіксуйте його;
  • Виберіть невелике пасмо волосся і оберніть його невеликою гумкою біля основи голови. Частину волосся, що залишилося в хвості, розділіть ще на дві рівні частини;
  • Одну половину волосся зафіксуйте шпильками навколо гумки, а другу поки не чіпайте. Періодично фіксуйте зачіску лаком для волосся;
  • Пасмо, яке залишилося, покладіть назад, і зафіксуйте засобами для укладання.

Така зачіска дуже просто робиться, лише кілька хвилин, а вигляд надає жінці просто дивовижний.

Другим видом зачіски, яким я хотіла б з вами поділитися, можна назвати «грайливі завитки». Робити таку зачіску простіше нікуди, лише кілька правильно покладених завитків і ваша зачіска готова.

Техніка виконання зачіски «грайливі завитки»

  • Зберіть волосся в хвостик на самій маківці, і розподіліть його на кілька пасм, але тільки так, щоб вони були різних розмірів;
  • Кожне пасмо потрібно обробити засобом для укладання, щоб зачіска довго тримала первісний вигляд і не розпадалася;
  • Потім із утворених пасм потрібно зробити невеликі локони і зафіксувати їх навколо хвоста. Просто красиво укласти, і зафіксувати шпильками. Для прикраси такої зачіски можна взяти живі квіти або шпильки з камінням.

Правильно зроблена зачіска здатна підкреслити ваш образ і вашу красу, так що перед остаточним виконанням попередньо потренуйтеся.