Сучасна висока зачіска своїми руками

May 3, 2012

Висока зачіска своїми руками завжди була і буде актуальною. Вона є універсальним та дуже гарним варіантом для створення будь-якого образу. Більшість жінок просто бояться проводити експерименти над своїм волоссям і робити собі високі зачіски, але це дарма. Включивши свою фантазію, можна без особливих проблем зробити кілька варіантів високих зачісок прямо у себе вдома. Вони можуть бути як дуже прості, так і складніші. Давайте розглянемо кілька варіантів високих вечірніх зачісок, завдяки яким ви зможете підкреслити свою природну красу. Отже, однією з найпоширеніших високих зачісок можна назвати «Класичний пучок». Для того, щоб зробити таку зачіску, вам необхідно відокремити від основних волосся широке пасмо, а те волосся, яке залишилося, зберіть у високий хвіст на потилиці. Потім хвіст злегка начешіть, тільки так, щоб саме начісування здавалося рівномірним і об’ємним. Пасмо волосся, яке ви відокремили на самому початку роботи, зафіксуйте навколо хвоста, залишивши його спереду звисати до брів. Зроблену частину зачіски зафіксуйте лаком. Тепер, пасмо за пасмою, зафіксуйте хвіст шпильками, щоб вийшла акуратна і рівномірна “куля”. Ось і все – зачіска готова. На таку зачіску Ви витратите максимум 10-15 хвилин, але вона виглядає дуже стильно, і що найголовніше, останнім часом вона дуже модна.

Другим, не менш відомим варіантом зачіски, можна назвати «Зачіску на основі пасм». Для того, щоб створити таку зачіску, Вам знадобляться: кругла велика щітка, фен, гумки, невидимки, праска та лак середньої фіксації.

Перш ніж починати робити зачіску, добре вимийте голову, висушіть волосся і витягніть його за допомогою прасування та круглої щітки. По всій довжині волосся потрібно дуже добре пройтися праскою, щоб вони були дуже гладкі і шовковисті. Потім розділіть волосся на дві частини. Передню частину залиште просто звисати, а задню частину волосся зберіть у великий кінський хвіст. Протягніть залишену частину волосся вздовж вуха і обмотайте її довкола кінського хвоста. Закріпіть кінчики волосся невидимкою або шпилькою. Потім розділіть волосся у хвості ще на чотири частини. Одну секцію згорніть у джгут, і оберніть їх навколо хвоста, і закріпіть його шпильками. Таку ж операцію потрібно провести і з іншим волоссям, зрештою у вас вийде акуратний і рівномірний пучок. Зафіксуйте волосся шпильками, а потім лаком. Небагато зусиль і вечірня зачіска готова.

Висока зачіска своїми руками здатна надати будь-якій жінці особливої краси та шику.