Зміна іміджу – короткі зачіски 2024

July 6, 2012

Ми всі хочемо бути стильними, красивими та сучасними. Якщо для створення модного образу одягу та аксесуарів вже недостатньо, на допомогу прийде зміна зачіски. Не бійтеся стати зовсім іншою, правильно підібрана стрижка здатна зробити вас ще більш яскравою та чарівною! Якщо у вас завжди було пряме волосся, то його можна завити; були довгі – спробуйте зробити волосся коротшим, тим більше, що короткі зачіски 2024 року радують своєю різноманітністю.

Короткі зачіски 2024

Однак такі стрижки таять у собі ряд небезпек, тому що коротке волосся – досить просте у повсякденному житті, але іноді важко підібрати укладання до якогось нового стилю або вечірньої сукні. Пов’язано це з тим, що короткі стрижки асоціюються із простотою, природністю, їх часто вибирають ті жінки та дівчата, які не можуть витрачати багато часу на тривалі ранкові укладання. Але, в цьому випадку, стрижку потрібно вибрати таку, щоб вона ідеально підходила до вашого образу, тоді, і без засобів для укладання, ви виглядатимете відмінно.

Якщо ще й правильно підібрати колір волосся, то тоді короткі зачіски 2024 будуть виглядати ще виграшніше. Цього сезону дуже популярні відтінки шоколаду, чорні, пшеничні. Якщо у вашій зачісці є один із цих відтінків, то стрижка буде вже модною і сучасною, незалежно від складності її виконання.

Не забудьте про те, що коротке волосся передбачає певний стиль в одязі. Найбільш підходящий – міський casual, джинси, майки та кеди. Але, і в офісний дрес-код такі стрижки чудово вписуються, вони чудово поєднуються з костюмом, білою блузою та тонкою жіночою краваткою.

Якщо ви хочете періодично змінювати зачіску, то стилісти радять до короткої стрижки додати подовжену чубок. Зачісуючи її на різні боки, відкидаючи назад, змінюючи проділи тощо, можна бути щодня різною. Додайте до цього всілякі способи укладання – пишну потилицю, пасма всередину та назовні, хаотичні та приблизно покладені – і ви переконаєтеся, що з короткою зачіскою можна запросто експериментувати.

Якщо ви вже зважилися на короткі зачіски 2024 року, то знайдіть хорошого стиліста. Він допоможе вам підібрати стрижку, виходячи з типу обличчя, статури, стану волосся, розповість, як правильно укладати і доглядати її. Не нехтуйте його порадами – незважаючи на простоту, волосся невеликої довжини дуже швидко втрачає свій вигляд без походів до перукаря.