Різноманітні аксесуари для зачісок

February 22, 2012

Будь-яка жінка мріє про красиве довге і добре покладене волосся. Але волосся дано від природи, у когось воно саме і росте, і виглядає пишно і густо, а когось природа обділила з цього приводу.

Є багато рецептів всяких маніпуляцій для зміцнення волосся, для посилення їх зростання, для ущільнення та заповнення лусочок волосся та багато інших речей. Звичайно, волоссю потрібно приділяти достатню кількість часу та уваги. Робити маски для зміцнення коренів волосся, для зміцнення волосяної сумки, правильно харчуватися, позбавлятися шкідливих звичок.

Але всі ці методи довгострокові, з перспективою, що колись потім – ваше волосся виглядатиме чудово.

А що робити, якщо зачіска потрібна сьогодні? Вихід є, тут нам на допомогу приходять аксесуари для зачісок. З їхньою допомогою можна застосувати різні способи укладання волосся. Ніхто не помітить, що волосся не таке вже здорове або недостатньої довжини, якщо у вас буде правильно покладене волосся.

Зовсім недавно увійшли в моду пряме волосся його можна носити як розпущеним, так і уклавши в красиві зачіски. Ось саме процес укладання і передбачає використання різних аксесуарів для волосся. Ефектні зачіски виходять, якщо все робити з самого початку, дотримуючись правил укладання волосся.

Зазвичай зачіска, укладена за допомогою засобів для укладання, бігудей, фена або прасування, зберігає свою форму недовго, до наступного миття. Потім волосся потрібно укладати заново.

Але якщо доведеться йти на свято, не хочеться з дводенною зачіскою приходити. Тому для початку промити волосся, трохи просушити рушником, потім підготувавши необхідні аксесуари для зачісок, почати робити зачіску.

Нанести на вологе волосся пінку для укладання (якщо волосся занадто тонке краще не наносити, тому що це обтяжує волосся, і зачіска здаватиметься злизаною). Потім за допомогою фена просушувати волосся від коріння до кінчиків, злегка піднімаючи волосся біля коріння – це створить додатковий об’єм, і волосся візуально стане густішим. Ця просушка – первинне укладання після того, як волосся висохне остаточно можна приступити до формування самої зачіски. Як її робити – залежить від довжини волосся і від того, що ви вибрали.

Готову зачіску закріплюють за допомогою засобу для укладання у вигляді спрею.

Ставтеся уважно до вибору засобів для волосся. Якщо засіб підходить, намагайтеся використати препарати комплексно.