Модні дитячі зачіски: стиль та зручність для хлопчиків

June 1, 2012

Коли ваш хлопчик дорослішає, незмінно постає питання про те, як його постригти – щоб було і модно, і красиво, і зручно. Звичайно, найпростіше зробити звичайнісіньку короткий «їжачок», але ж змалку хлопчики повинні вчитися доглядати за собою, їм потрібно прищеплювати почуття стилю та гарний смак, а акуратна стрижка – атрибут справжнього чоловіка. Сучасні дитячі зачіски для хлопчиків – це і спортивні стрижки, і «шапочки», і виголені візерунки на скронях, і багато інших.

Дитячі зачіски для хлопчиків

Перш ніж ви відведете свого хлопця до перукаря, поцікавтеся у сина про його вподобання. Цілком можливо, що ваші смаки та бажання розходяться. У результаті ви думатимете, що обрана вами стрижка або укладання вдала, а малюк почуватиметься невпевнено, а це перший крок до заниженої самооцінки та психологічних проблем.

Не варто захоплюватися «дорослими» засобами для укладання – гелями, восками та іншими, оскільки вони можуть завдати шкоди ніжній дитячій шкірі. Звичайно, невелику кількість можна нанести на волосся для особливого випадку, наприклад, на ранок у саду або свято в школі, але для повсякденного використання кошти для укладання краще не використовувати, тому стригти дитину потрібно так, щоб щоденне укладання не було надскладним.

>Вибираючи певну стрижку для хлопчика, варто враховувати його вік. Якщо дитина ще маленька, вибирайте прості стрижки, що не вимагає особливого догляду. Якщо хлопчик вже може сам причесатися і укласти волосся, можна постригти його і складніше. У будь-якому випадку, враховуйте також інтереси дитини та стан її волосся та шкіри голови. Нездорове волосся може зіпсувати будь-які дитячі зачіски для хлопчиків. У цьому випадку варто з’ясувати причину. Можливо, в організмі не вистачає вітамінів. Поповнивши їх недолік, ви повернете волоссю чудовий вигляд. Якщо волосся сухе, додайте в питний режим дитини більше рідини, замініть газовані напої звичайною водою. Ну, і звичайно, не забувайте регулярно мити волосся і вкривати його від сонячного світла – ультрафіолет згубний для дорослих, не кажучи вже про тонке дитяче волосся.

Вибираючи ту чи іншу зачіску для сина, пам’ятайте про те, що довге волосся вимагає більш ретельного догляду, а короткі стрижки – частого відвідування майстра, тому що дитяче волосся швидко росте, і через місяць такі зачіски для хлопчиків втрачають свій вигляд. До того ж, своєчасні походи до перукарні привчають хлопчика стежити за своїм зовнішнім виглядом.