Прості дитячі зачіски з діадемою

June 16, 2013

Кожна з мам хто має дочку, щодня стикається з питанням як заплести, або зробити гарну зачіску своєму чаду. Особливо це стосується свят та урочистостей, якими дитяче життя наповнене не менше ніж доросле. Це і дні народження однокласників та випускний у дитячому садку та ранки, та різні виступи. До того ж дівчинку потрібно з самого дитинства привчати до того, що вона повинна стежити за своєю зовнішністю і прищеплювати їй добрий смак до речей і свого образу, манері одягатися і т.д.

На кожен захід навіть якщо він дорослий хочеться щоб дитина виглядала мило, красиво, але в той же час витримана, тому занадто об’ємна, висока і громіздка зачіска може зробити дитину дорослою, і не зможе підкреслити дитячу безпосередню красу і невинність.

>У будь-якому віці кожної дівчинки хочеться побувати на місці принцеси. Тому не варто мучити свою дочку надто хитромудрими укладаннями для цього підійдуть дитячі зачіски з діадемою, які завжди актуальні і модні навіть серед дорослих дам.

Для зачіски можна підібрати будь-яку діадему вони можуть бути позолочені або прикрашені бісером, паєтками та камінчиками, але в будь-якому випадку діадема додасть вашій донечці величі та підкреслить святкове вбрання та урочистість моменту.

Дитячий випускний у саду це перший серйозний життєвий етап у житті кожної дитини, яку вона змогла подолати, тому хочеться, щоб дитина виглядала святково і незвичайно. Для цього не варто вести дитину рано-вранці в перукарню і довго мучити укладанням або завивкою за допомогою плойки або бігуді.

Як зробити просту зачіску для дитини з діадемою

Все, що потрібно для красивої дитячої зачіски з діадемою, це гель для волосся, і дві руки які вміють заплітати кіски. Перед тим як лягає спати дитині, потрібно заплести косички або колоски, якщо зробити колоски повністю по всій довжині волосся, то зачіска буде більшою і пишною. Перед плетінням волосся краще змастити гелем. Або якщо ви забули це зробити, то можна змастити і після плетіння. Вранці волосся розплести і трохи збризкати водою з пульвілізатора. А щоб зачіска не впала, можна закріпити її лаком. Потім зробити невелике начісування на потилиці і підкреслити його діадемою.

І на урочистому заході та на фотографіях дівчинка виглядатиме, наче принцеса, бо діадема сяє, переливається та подарує вашій дитині масу позитивних емоцій. Дитячі зачіски з діадемою бувають дуже різними простими і складними, але якщо ваша дитина не посидюча, то краще зробити просту зачіску і підкреслити її діадемою, яка виглядатиме, наче справжній ювелірний виріб.