Зачіски у стилі 20-х років

January 21, 2014

Красиві зачіски, це зачіски, які не тільки добре зроблені, але й такі, які підходять для вашого типу краси, розміру очей та носа, та форми підборіддя. Дуже важливу роль тут відіграє колір вашого волосся. Відповідні зачіски для індивідуальних умов не означає, що ми не можемо грати стилем та не змінювати зачіски. Досить згадати хоча б попередній весняно-літній сезон, у якому кожна жінка мала мати пряме волосся з яскравими стрічками. Сліпі тенденції моди можуть бути катастрофічними для нас, але мудрий стиліст надихне і дозволить нам не тільки зберегти природність, але й надасть вам можливість виразити свою індивідуальність. Ще більше можливостей ми отримуємо, озираючись у минуле, адже останнім часом повертається мода на зачіски з минулих років. Звернемо увагу на зачіски в стилі 20-х років минулого століття. Подивіться, як вона характеризується.
20-е – мода стиль.
Перш ніж ми дізнаємося, як зробити зачіску в стилі 20-х років, варто задуматися, як вони виглядали , ті живі люди. По-перше, ми маємо згадати безліч культурних революцій, що сталися у 20-х. Виходить, що після Першої світової війни, жінки стали більш розкутими, що виявилося не тільки в їхньому житті, а й у манері одягатися, живописі та зачісках. Протягом цього періоду жінки стали носити короткі спідниці, і навіть штани, що раніше було прерогативою чоловіків. Боротьба за права жінок супроводжувалася своєрідною модою на хлопчачий силует. Жінки відмовилися від корсетів заради бюстгальтерів та трусиків. Крім того, важливішим, ніж зовнішній вигляд, стала зручність спокуси. Говорячи про моду в стилі 20-х років, ми не можемо забувати про Коко Шанель, чиї проекти відіграють важливу роль і в наш час. Також було різке перетворення в плані зачісок, з якими ходили жінки. Досі волосся розглядали як вінець жіночої зовнішності. У 20-х зачіски були переважно короткі, хлопчачі, стриглися для ідеального носіння капелюшка. За допомогою методів розчісувати волосся в стилі ретро, можна виглядати красиво і оригінально.
Як зробити зачіску з 20-х? Це не означає, однак, що ви не можете зробити ваше волосся трохи довше. Не знаючи, зовсім, як виглядає зачіска з 20-х років, уявіть її собі злегка хвилясту, з волоссям, притиснутим до голови. Один із компонентів зачіски у стилі 20-х – головні убори. Крім того, часто увінчані зачіски були сповнені блискучими смугами кристалів.
Якщо ви хочете зробити зачіску з 20-х років, помийте волосся, перед сушінням не використовуйте косметику. Висушіть волосся, а потім використовувати щипці для завивки волосся. Якщо вони короткі, закрутіть кінці та захопити ваші хвилі лаком. Якщо у вас є чубчик, вона повинна бути хвилястою, поряд з іншим волоссям і зачешіть її убік. Для довгого волосся ви повинні зробити те саме. Волосся середньої довжини і довше, повинні бути прикріплені на потилиці, але не надто туго, що зроблені хвилі було видно. Якщо ваше волосся не фіксує хвилі, використовуйте лак з сильнішою фіксацією.