Зачіски в саду на випускний вечір для дівчаток

May 2, 2012

З настанням весни залишається дуже мало часу до настання випускних балів у різних навчальних закладах. До цього списку входить також і випускний бал у дитячому садку – адже це перший ступінь у доросле шкільне життя для дітей, які не лише йдуть до першого класу, а й стають уже дорослими та самостійними.

Маленькі дівчатка вже починають розуміти, що вони представниці прекрасної статі, тож мають виглядати на такому заході бездоганно. Зачіски в сад на випускний досить різноманітні, кожна зачіска красива по-своєму, тому з вибором у вас можуть виникнути проблеми. Але батькам не варто забувати, що ваша дівчинка ще зовсім дитина, тому не варто споруджувати на голові складні конструкції, наголосіть на природній красі малюка, тоді вона відчуватиме на своєму першому святі себе справжньою принцесою.

Багато в чому вибір зачіски на випускний залежить від довжини волосся вашої дитини. Якщо у неї коротка стрижка, то найкраще накрутити волосся, і злегка його начесати. Звичайно ж, для маленької дівчинки дуже важливо мати не лише гарну зачіску, але й аксесуари, якими вона прикрашена. У такому разі можна підібрати красиву діадему, або обруч із квіточками. Також можна використовувати яскраві та сучасні шпильки, шпильки, гумки з бантиками, або метеликами, загалом, на сьогоднішній час вибір дуже великий, вам буде з чого вибрати. Аксесуари слід підбирати під колір сукні.

Якщо у вашої дівчинки волосся середньої довжини, то їх також можна накрутити, або ж вибрати сучасніший вид зачіски – це плетіння кіс. На випускний до дитячого садка, чудово підійде зачіска з двох колосків, які плетуться від скронь, і з’єднуються на потилиці. Решта волосся, яке залишилося можна завити. Для прикраси можна взяти різні яскраві крабики, шпильки-пружинки та багато інших аксесуарів. Для більш яскравого ефекту зачіски можна використовувати лак із блискітками, який продається у кожному магазині. Завдяки лаку, зачіска вашої дочки буде сяяти, і привертатиме до себе велику увагу.

Ще на середнє волосся можна зробити високий хвіст, а волосся, яке залишилося просто накрутити на бігуді. Для прикраси можна взяти гарний бант або гумку. Таку зачіску дуже просто виконати, так що кожна мати зможе зробити її прямо в себе вдома.

Для власниць довгого волосся відмінно підійдуть шикарні та дуже красиві локони, завиті на бігуді. Зачіски в сад на випускний, допоможуть вашій дитині зробити цей день найщасливішим і найзабутнішим.