Зачіски на випускний для дівчаток у дитячому садку. Яку вибрати?

April 25, 2012

Незабаром будуть випускні вечори в дитячих садках, тому мамам уже варто подумати про те, який зовнішній вигляд матиме їхня принцеса. Зараз маленькі дівчатка анітрохи не менше стежать за тенденціями моди, ніж дорослі дівчата, і це стосується не лише підлітків, а й маленьких дівчат, яким лише 5-6 років. Маленькі модниці хочуть одягнути стильні сукні, черевики, а зачіски вони вибирають такі ж, як у знаменитостей. У цьому практично нічого немає поганого, хороший смак потрібно розвивати у дитини з дитинства, але з цим вам не варто перегинати ціпок, щоб бажання виглядати стильно і дуже красиво не було нав’язливою ідеєю у вашого малюка. >

І так, які ж зачіски на випускний для дівчаток можна вибрати? Вибір усіляких зачісок у наш час просто величезний, і він обмежується в основному вашими можливостями, уподобаннями та смаками. У такому разі питання стоїть дуже гостро, тому вам варто порадитися з дитиною. Дізнатися які зачіски подобаються дівчинці? Можливо, вона про якусь зачіску дуже довго мріяла? Думка дитини у такому непростому виборі дуже важлива. В основному діти віддають перевагу кучерям, різноманітним кіскам, хвостикам, які прикрашені яскравими шпильками, гумками та брошками.

Зараз не менш популярні зачіски з розпущеним волоссям. Їх можна накрутити, як окремими пасмами, так і повністю все волосся. Якщо волосся довжиною до плечей і нижче, то його можна накрутити бігудями, або плойкою. Для прикраси можна причепити брошку на боці, а також можна підібрати гарний обід, або діадему. Під таку зачіску чудово підійде кольоровий лак, правда його потрібно підбирати під колір сукні, якщо звичайно вбрання це дозволяє.

Маленьким дівчаткам також дуже подобається, коли їхні мами плетуть їм кіски, так що на випускний вони також не проти відмовитися від такої зачіски. Ви можете заплести колосок, або ж просту кіску, але при цьому застосовуючи якісь дивні палітурки, для того щоб зачіска здавалася стильною і дуже красивою.

Якщо у вашої дитини розкішне волосся від природи, то вам дуже пощастило, адже зачіски на випускний для дівчаток тепер можна зробити набагато простіше. Візьміть, просто зав’яжіть дитині на маківці високий хвіст, використовуючи при цьому красиву і яскраву гумку. Нанесіть на волосся гель, і зробіть дівчинці мокрий ефект, така зачіска виглядатиме чудово і дуже красиво.