Зачіска для стильних дам на рік дракона

May 10, 2012

Згідно китайського гороскопу – дракон активний, яскравий і непередбачуваний. Саме тому і зачіски мають повністю відповідати цього року. Вони повинні бути яскравими, непередбачуваними, стильними, і бажано, щоб на них була велика кількість різноманітних аксесуарів, які ще більше підкреслюватимуть образ жінки.

Зачіска на рік дракону

Зачіска кінський хвіст

У рік дракону чудово виглядатиме класична зачіска, яка називається кінський хвіст. Вона відмінно підійде як для прямого, так і для кучерявого волосся. Для того, щоб зробити таку зачіску, Вам необхідно добре помити голову за 1-2 дні до вечірки, для того щоб Ваше волосся було дуже слухняне під час укладання. Потім розчешіть волосся злегка вологою гребінцем, яку можна намочити у звичайній воді. Під час укладання використовуйте мус і нанесіть його на волосся біля коріння.

Тепер трохи підніміть волосся і зберіть його ззаду в пучок. Закріпіть волосся невеликою гумкою, бажано, щоб вона була під колір волосся. Візьміть невелике пасмо зі всього пучка і оберніть його навколо гумки, а її кінчики закріпіть шпилькою або шпилькою. Альтернативною такою зачіскою може стати хвіст із боку. Для прикраси такої зачіски чудово підійдуть яскраві невидимки та шпильки.

Зачіска для укладання короткого волосся виконується дуже просто. Для початку вам необхідно помити голову, і висушити волосся феном, зачісуючи його акуратно у вибраному напрямку. Коли волосся буде вже трохи сухим, то невеликі пасма з боків скрутіть маленькими джгутиками і закріпіть його шпильками.

Якщо у Вас волосся середньої довжини, можна зробити одну з найпростіших зачісок, на виконання якої піде максимум 10 хвилин. Зберіть частину волосся від обличчя, і з бічних зон і закріпіть його ззаду в пучок. Те волосся, яке залишилося попереду злегка накрутіть, і залиште його спадати.

Зачіска «ранкове свавілля»

Якщо у Вас кучеряве волосся, то Вам варто використовувати зачіску, яка називається «ранкове свавілля». Помийте голову за кілька годин до заходу. Висушіть волосся рушником, а потім нанесіть на нього гель і мус для укладання волосся. Пальцями акуратно покладіть локони. За бажанням їх можна зібрати в пучок, і закріпити ззаду гарною шпилькою. Наприкінці зафіксуйте зачіску лаком для волосся. Для такої зачіски в ролі прикраси чудово підійде обідок.

У рік дракону зачіска обіцяє бути яскравою та екстравагантною. Можна вибрати різні варіанти сучасних зачісок, завдяки яким ви зможете підкорити всіх. Хотілося б зауважити, що цього року будуть популярні зачіски у ретро стилі, а також класичні варіанти зачісок.