Святкові швидкі зачіски на Новий рік своїми руками

March 6, 2012

Красива зачіска – невід’ємна частина образу будь-якої жінки на свято, і, тим більше, на такий довгоочікуваний і традиційно ошатний, як Новий рік.

Сьогодні існує безліч чудових укладок, і не обов’язково це має бути щось колосальне для карколомного образу.

Свято зазвичай вимагає різних приготувань до нього і, часто, приділити багато часу зачісці не виходить. Похід у салон краси для спорудження на голові протягом кількох годин складної конструкції більше не знадобиться, на варту святкового образу постають швидкі зачіски на Новий рік.
Найпростіше укладання – природність. Така зачіска підкреслить жіночність. Для створення цього укладання ввечері напередодні святкового дня вимийте голову і випряміть волосся феном або праскою. Вранці за допомогою пінки зробіть легке укладання. Родзинкою образу стане пікантна пом’ятість волосся після сну.

Модне рішення для довгого волосся – коси

Не обов’язково використовувати стандартне положення коси ззаду, її можна заплести набік, зробити з кількох кісок одну. Якщо ж заплетеній косі надати недбалість, злегка розтягуючи ланки коси убік, вийде дуже стильна зачіска.

Можна заплести кілька тугих кіс на вологе волосся на ніч, тоді вранці вийде стійка хвиляста зачіска. Залежно від кількості та товщини кісок можна отримати різну хвилястість та об’єм.

Якщо Ви все-таки волієте робити об’ємні зачіски до свята, швидко надати пишність волоссю допоможе начісувати. За допомогою гребеня широкі пасма по черзі начісуйте від середини локона до коріння. Готове укладання можна прикрасити красивою стрічкою або обідком.

На коротке волосся зробити швидкі зачіски на Новий рік ще простіше. Для цього знадобиться мінімум часу та гель. Гель наноситься на вологі руки і потім волоссю надається легка кудлатість, можна кілька локонів акуратно спустити на лоб. Також за допомогою гребеня волосся можна зачесати назад.

Якщо у Вас середня довжина волосся, можна зробити наступне укладання. Зачісується волосся на потилиці, а з боків пасма збираються шпильками. Якщо зібрати зачесане на потилиці волосся в не тугий вузол, витягнути кілька пасм і закрутити його, вийде романтично образ.

Ну і, нарешті, класичний варіант – укладання волосся на бігуді, підійде для волосся будь-якої довжини і відмінно доповнить святкове вбрання.