Підбираємо стильні та яскраві короткі зачіски на випускний вечір

April 28, 2012

Більшість сучасних дівчат, які стежать за тенденціями моди стрижок, дуже часто віддають перевагу не шикарному довгому волоссю, а коротким стрижкам, які не вимагають до себе щоденного тривалого укладання і завжди виглядають дуже красиво, ефектно і екстравагантно. Однак, напередодні випускного вечора, всі школярки, як правило, хочуть виглядати жіночно, красиво та романтично.

Тому, вони довгий час намагаються підібрати такий вид зачіски, який гармонійно поєднувався б і сукнею, і із загальним чином випускниці.

Для того, щоб зробити короткі зачіски на випускний вечір, вам потрібно визначиться, в якому б образі ви хотіли себе бачити. Наприклад, якщо у вас короткий боб, то за допомогою фена та засобів для укладання можна акуратно укласти своє волосся, таким чином, ви виглядатимете дуже яскраво та стильно в стилі 60-х. Якщо вам все ж таки не подобається попередній образ, то можна просто своє волосся накрутити на великі бігуді, і створити образ у стилі Мадонни, або Мерлін Монро.

У кого класичне каре, не варто засмучуватися. Вам чудово підійде зачіска хвилями. Вона виглядатиме дуже романтично та привабливо. Якщо у вас каре з чубчиком, то такий вид зачіски вам не підійде. Спробуйте злегка накрутити кінчики волосся бігудями, або плойкою, і злегка зафіксуйте її, щоб вона була пишнішою.

Якщо ж у вас дуже коротке волосся і стрижка «під хлопчика», то в такому випадку підібрати зачіску вам буде не так просто, але все ж таки можна буде підібрати кілька варіантів. Якщо у вас пишне плаття, то вам чудово підійде, гладка зачіска з чубчиком з лінії потилиці. Така зачіска відмінно виглядатиме на темному волоссі, так що брюнетки можуть з легкістю нею скористатися. Якщо ж ви вважаєте за краще вибрати для себе сукню в стилі мінімалізм, то вам чудово підійде зачіска, яка називається «творчий безлад». Для її укладання вам знадобиться мусc, гель, а також фен. На мокре волосся нанесіть мус і злегка висушіть феном волосся.

Дівчата, які воліють зачіски асиметричні і з рваними кінчиками, тоді в такому випадку перед випускним вечором вам варто відвідати салон і зробити мелірування. Таким чином, ви створите яскравий та незабутній образ. При асиметричних стрижках вам варто відмовитися від локонів і хвиль.

Короткі зачіски на випускний вечір, здатні перетворити кожну дівчину на стильну та дуже гарну випускницю.