На зміну старомодним прийшли нові зачіски

March 19, 2012

Перлиною будь-якого важливого, урочистого заходу є вечірня зачіска. Вона покликана доповнювати та прикрашати образ жінки, роблячи його ніжнішим та романтичнішим, святковим та ошатним. Від того, наскільки добре підібране до вбрання укладання залежить справлене враження в цілому.

Сучасне вечірнє укладання не має нічого спільного з «Ейфелевою вежею» на голові, добре присмаченою всілякими засобами для укладки. Вечірні зачіски нові прийшли на зміну старим варіантам – громіздким, тому що в моді легкість та природність.

Найпростіший у створенні та відповідній тенденціям сьогоднішньої моди є укладання у стилі «природність». Вона виконується так: голову необхідно вимити на ніч, при цьому потрібно висушити і випрямити волосся за допомогою фена або прасування. Після сну набудуть природної недбалості і пом’ятості, які варто трохи укласти за допомогою легкого мусу. Така зачіска підійде до сукні простого крою без зайвих яскравих елементів.

Наступне досить сучасне укладання – з ефектом мокрого волосся. Це різновид природних зачісок. Вона виконується за допомогою моделюючого засобу (пінки або мусу), який наноситься на вологе щойно вимите волосся. Потім за допомогою насадки «дифузер» робиться хаотичне хвилясте укладання. Можна зібрати волосся з боків або з одного боку і закріпити гарною шпилькою або невидимками. Любительки екстравагантного вбрання можуть доповнити зачіску пір’ям або великою квіткою.

Вечірні зачіски нові в каталогах сучасних салонів краси часто здебільшого представлені у вигляді укладання з кіс, що пов’язано з всесвітньою модою на них. В основному вони досить складно створюються, проте деякі найпростіші варіанти можна виконати і вдома.

Самостійно Ви можете зробити грецьке укладання. Для цього починайте плести коску уздовж контуру обличчя від середини чола до протилежного вуха. При цьому необхідно в міру просування захоплювати в кіску все нові та нові пасма. Дійшовши до протилежного вуха, кіску закріплюють гумкою в колір волосся, а кінчик ховають під косу. Красиво та жіночно виглядає така коса, прикрашена дрібними квіточками, живими чи штучними.

Ще одна нескладна зачіска створюється із трьох кісок різної товщини. Для цього причешіть волосся і ззаду розділіть його на три частини так, щоб права була найтовстіша, а дві інші тонші за праву, але однакові. Спочатку заплітаються тонкі коси, потім товста. Товста коса обертається навколо тоненьких і закріплюється за допомогою шпильок. Потім над нею піднімаються дві кіски, що залишилися, і розташовуються в довільному порядку. Їх також необхідно закріпити, після чого зачіску зафіксувати лаком.