Модні новорічні зачіски: 4 тренди цього року

April 7, 2012

Напевно, ви замислювалися, яку ж зачіску підібрати собі на Новий рік. Кожна жінка хоче, щоб вона була дуже красивою, простою у виконанні і, звичайно ж, стильною та модною. Але яка ж має бути новорічна зачіска? Стилісти в один голос стверджують, що вона має бути простою. Складні піраміди і начоси вже кілька років не популярні, так що на них не варто звертати свою увагу. А ось зачіски на довге волосся досі актуальні та модні.

Тому жінкам з довгим волоссям рекомендується зробити модні новорічні зачіски у вигляді завивки волосся тільки на бігуді. Тільки варто зауважити, що бігуді мають бути великі, таким чином ваша зачіска матиме обсяг, а це дуже актуально цього сезону. Для прикраси такої зачіски можна між кучерів пропустити тонкі кольорові стрічки. Стилісти цього року вважають таку зачіску дуже стильною, модною, а що найголовніше – простою, адже її можна зробити самостійно.

В останні роки в моду почав повертається стиль 30-х років, так званий ретро-стиль. Тому, якщо у вас ретро – вечірка, або ж ви хочете поекспериментувати зі своєю зовнішністю, можна використовувати цю тенденцію. Високі зачіски та стильні укладання допоможуть вам повернутися у 30-ті роки. Все частіше на світових подіумах можна побачити зачіски, які виконані в ретро-стилі, тому з цього можна зробити висновок, що мода 30-х років поступово починає повертатися. Якоюсь мірою це тішить – адже такі зачіски дуже гарні і, безперечно, підійдуть кожній дівчині.

Якщо ви володарка середньої довжини волосся, тоді вам підійдуть модні новорічні зачіски, накручені на бігуді. Якщо ви любите об’єм, можна використовувати великі бігуді. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш строгому стилю, то можете накрутити тільки кінчики волосся, таким чином, ви виглядатимете як «русалка» дуже стильно та заворожливо.

Тим, хто категорично не любить кучері, можна порадити найпростіший і оптимальний варіант – це випрямити волосся по всій довжині, а потім узяти кілька пасм і зафіксувати його позаду голови. Завдяки такій зачісці ви виглядатимете як середньовічна дівчина.

Також не варто забувати про таку зачіску як кінний хвіст. Багато хто вважає, що це повсякденна зачіска, але якщо правильно підібрати аксесуари, то вона може стати цілком святковою зачіскою.