Модні красиві зачіски на випускний із косичок

April 30, 2012

З незапам’ятних часів, плетіння волосся в коси вважалося найголовнішою гідністю та красою жінок. У багатьох древніх державах коси були чудовою рисою знатних жінок. Довга коса довгий час вважалася національною зачіскою російських незаміжніх жінок. До нашого часу мало що змінилося, і різноманітне плетіння кіс не тільки залишилося актуальною зачіскою, але з кожним роком такі зачіски стають все більш популярними.

Коси надають жінці все більшу можливість моделювати велику кількість зачісок з мінімальною витратою свого часу та зусиль. Можна створити красиві зачіски на випускний, за дуже короткий час, і виглядати вишукано і сучасно.

За способом плетіння коси можна розділити на три групи: класичний варіант, плетіння якого походить з трьох пасм волосся, ажурне плетіння, з чотирьох і більше пасм, а також французька та африканська коса, коли плететься велика кількість зачісок. Загалом різновидів багато, головне правильно підібрати свій варіант плетіння, який вам підійде найбільше.

На перший погляд може здатися, що плетіння кіс дуже складний і тривалий процес, але це зовсім не так, майстерність і вміння приходить з практикою, так що кожна людина може створити напрочуд красиву зачіску самостійно.

Для того щоб зробити французьку косу, вам знадобиться гребінець з тонкими зубцями, маленькі гумки, і звичайно ж, щоб у вас було волосся мінімум до плечей. Для початку зробіть пробіл 5-6 см від лінії росту волосся. На цій же відстані потрібно зробити проділ від лінії до лінії вуха. З тих пасм, які залишилися попереду, починайте плести звичайну косу. Потім волосся, що залишилося з правого боку, потрібно захопити і вплести його в косу, таку ж комбінацію потрібно зробити і з волоссям з лівого боку. По закінченню плетіння, волосся можна просто закріпити красивою гумкою, або ж зав’язати їх у невеликий валик. Прикрасити таку зачіску можна живими квітами, під колір сукні, або красивими шпильками.

Після певних навичок, можна зробити красиві візерунки з кіс: подвійні, або навіть потрійні, горизонтальні або вертикальні косички. Будь-які варіації, які підкаже вам ваша фантазія можна зробити з плетіння кіс. Красиві зачіски на випускний вечір з кіс дозволять вам почуватися більш впевнено та красиво.