Модні короткі зачіски 2024 року: тенденції сезону

April 3, 2012

Жінкам властиво бажання періодично змінюватися. Хтось експериментує зі своєю зовнішністю частіше, хтось рідше. І всі роблять це по-різному: одні за допомогою стилю вбрання, інші змінюють колір шкіри або навіть роблять пластику. Але найпоширенішим способом кардинально змінити свою зовнішність є фарбування та стрижка волосся.

Вибираючи нову зачіску, жінка, безумовно, звертає увагу на тенденції моди. Саме мода часто штовхає нас на оновлення.

У кожному сезоні свої віяння моди, розглянемо найактуальніші короткі зачіски у 2024 році.

Модні короткі зачіски 2024 – це молодість та сексуальність, але при цьому жіночність та ніжність. Це хлопчачі стрижки для динамічних дівчат. Довгі косі чубчики та відкриті потилиці – ось відмінні риси коротких зачісок сезону. Важливо пам’ятати, що короткі зачіски підходять не всім, звертайте увагу на риси обличчя. Не підійде коротка зачіска, якщо обличчя має круглу або прямокутну форму.

Для тих, хто не планує надто коротко стригти волосся, чудовим варіантом стане класичне «каре» з чубчиком. Така зачіска підійде як для прямого, так і для хвилястого волосся. Модна особливість цієї короткої зачіски – густа чубчик, зроблений тупим зрізом. “Каре” без чубчика також у моді. Відмінна риса «каре» – воно дозволяє робити різні укладання і тим самим змінювати свій образ.

Стрижка на всі часи – «боб». Це вкорочене “каре”. Нинішнього сезону модний асиметричний «боб», який поєднують із чубчиком і навіть яскравим кольором волосся. При цьому “боб” може бути коротко підстрижений, на відміну від класичного варіанта. Відмінно виглядає «боб» із округлою чубчиком. Така зачіска, як «боб», не є надто сміливою, тому її обирають багато жінок, навіть найнерішучіших.

Модні короткі зачіски 2024 року потрібно правильно укладати. Як укладання для стрижки «боб» можна вибрати завиті локони, недбалу природність, створену за допомогою пінки або мусу, або волосся можна зачесати гребенем із застосуванням гелю. Довжина волосся дозволяє експериментувати.

Для зухвалих і сміливих модниць доречно підійде неймовірно модна стрижка «піксі». Це той самий хлоп’ячий варіант, який чудово поєднується з дрібними рисами обличчя. Така зачіска вимагає гладкого укладання. Якщо «піксі» має довгу чубок, можна створити модне та екстравагантне укладання «ірокез». А ще чубок можна завивати і вийде дуже романтичний образ.