Модні дитячі стрижки на всі часи

March 29, 2012

Діти, як і дорослі, хочуть виглядати добре перед своїми ровесниками, і в них є бажання періодично змінювати свій зовнішній вигляд. Зробити це вони можуть за допомогою одягу та зачіски.

Зачіски для дітей – це модні дитячі стрижки, які не вимагають укладання, оскільки діти ведуть активний спосіб життя, і волосся не повинно заважати їм в цьому. Також вони повинні бути красивими і приносити дитині радість.

Існують деякі тонкощі парикмахерського мистецтва для дітей. По-перше, дитячі волосся тонше і рідше, ніж у дорослих, тому коротко стригти дітей не рекомендується. Такі рекомендації парикмахери дають ще й тому, що коротка стрижка обнажує форму голови, зачасту невдалий. По-друге, з трьох-п’яти років за дитячими волоссями потрібно доглядати не тільки за допомогою шампуню, але й з використанням легкого зволожуючого кондиціонера, бажано професійної лінії, оскільки засоби, що продаються в звичайних магазинах на полицях побутової хімії, є дуже жорсткими для волосся. Також волосся варто мити теплою, а не гарячою водою, так як гаряча завдає шкоду шкірі голови і самим волоссям.

Не забудьте, що зачіска для дитини – це можливість самовираження, тому у більш старших дітей варто запитати їхню думку при виборі стрижки.

Отже, тепер безпосередньо про моделі стрижок. Ніколи не виходить з моди стрижка “боб”. Вона представляє собою укорочене каре без чубчика. Така зачіска підійде і дівчинці, і хлопчикові.

Каре – універсальна стрижка, яка не вимагає особливого догляду. Для маленьких модниць цей варіант саме підійде: і красиво, і практично. Можна прикрашати таку зачіску різними заколками і обручами.

Модними є стрижки для дівчаток з чубчикою. Слід відзначити, що чубчик не повинен бути довгим, падати на очі, інакше він буде постійно заважати і портити зір дитини. Це стосується і зачісок для хлопчиків. Якщо в дівчинки довге волосся, можна зробити стрижку каскад. Це модно і красиво. Каскад не заважатиме зробити хвіст і заплести косичку. До речі, щодо зачісок для маленьких принцес, французькі косички – наймодніший тренд 2024 року.

Сьогодні модні дитячі стрижки – це відображення дорослої моди, яку можна взяти за основу для стрижки, а іноді і сама дитина просить підстригти його, як улюбленого героя. Батьки тільки не повинні забувати про практичність і те, що вибирати зачіску слід відповідно до структури обличчя.