Модна та стильна градуйована стрижка на середньому волоссі

May 12, 2012

Цьогорічні стрижки актуальні та модні як ніколи. Дедалі більше молодих дівчат вважають за краще мати саме таку стрижку. І це зовсім не дивно, адже саме ступінчасті стрижки можуть надати волоссю пишності та об’єму, а також приховати деякі недоліки обличчя, і самого волосся. Зараз можна побачити велику кількість варіантів таких стрижок, і звичайний всіма давно відомий каскад, уже не такий популярний і актуальний.


Градуйована стрижка на середнє волоссяГрадована стрижка на середньому волоссі – це абсолютно нова зачіска, яка складається з пасмів різної довжини, які підстрижені по чітких межах. Волосся з верхніх шарів стрижуться до рівня брів і підборіддя, а пасма, що знаходяться на потилиці, залишаються такими ж довгими. Кінці такої стрижки мають різну довжину, тому її легко укладати, можна накрутити гарні та розкішні локони, на відміну від звичайного рівного каре без градуювання. Градуювання починається від верхівки, і йде по всій довжині Вашого волосся.

Якщо каскади та всілякі драбинки підходять виключно для жінок середнього віку, то сучасні та ультрамодні градуйовані стрижки на середньому волоссі – це відмінний вибір для молодих дівчат, які люблять активне життя та розваги.

Якщо Ви солідна та ділова дама, то вам не варто вибирати таку стрижку, оскільки вона на Вас виглядатиме недбало, і виглядатиме не дуже привабливо. Жінка повинна підкреслювати свою красу, а не вибирати зачіски, які їм будуть не личити. Градуйована стрижка виглядає дуже сексуально, а на кучерявому волоссі виглядає зухвало, розпещено і грайливо.

Наймоднішою градуйованою стрижкою можна вважати укладання з невеликим і рівномірним начосом на маківці і посунутими всередину пасмами. Така зачіска здатна прикрасити та підкреслити жіночу красу, при цьому, Ви зможете, вигідно відкрити шию та збільшити потилицю. Під час укладання такої стрижки, можна також зробити зачіску в стилі 50-х років під Мерлін Монро, або ж можете вибрати іншу вінтажну зачіску, яка Вам буде личить.

Градована стрижка на середньому волоссі – це найбільш підходящий вибір, оскільки вона підходить практично всім дівчатам. Вона не вимагає до себе стомливого та тривалого укладання, за допомогою неї можна створити непоганий об’єм, а за бажання з такої стрижки Ви завжди можете зробити високу вечірню зачіску, оскільки вона повністю зберігає довжину волосся.