Влітку гарні модні стрижки з чубчиком

July 26, 2012

Влітку, коли спека і не хочеться зайвий раз займатися укладанням, моделюванням зачіски, найкраще зробити стрижку. Вона не вимагає посиленого догляду, і з нею легше переноситься спека. Якщо ж шкода розлучатися з довгим волоссям, то його можна хоча б укоротити або ж не носити його розпущеним, а зібраним у хвіст або пучок. Сміливі та рішучі дівчата, які шукають по інтернету «наймодніші стрижки з чубчиком 2024» і мріють змінити свій імідж, можуть зробити стрижку з асиметричним або рваним пасмом біля чола. Це хіт сезону!

Модні стрижки з чубчиком бувають різними

Можливо, що ніхто не знає, коли жінки стали обрізати волосся до лінії брів, але, якщо судити з картин художників середніх віків і сучасніших, що зображували матрон, то можна зробити висновок, що така деталь зачіски з’явилася порівняно недавно – трохи більше століття тому. Так що чубчик – це теж винахід, але тільки перукарів. Так ось це нововведення півторавікової давності зараз дуже популярне. Модельєри-перукарі рекомендують робити такі стрижки буквально всім. Віків для цих стилів немає – так вони стверджують. Тому дамам за сорок не варто переживати з приводу вікових обмежень: їм можна робити не дуже короткі зачіски з чубчиками будь-яких варіантів, окрім, мабуть, надто авангардних.

Вивчивши каталог «Літні модні стрижки з чубчиком 2024», деякі леді зупиняють свій вибір на традиційній рівній чубці, що доходить до брів. Але навіть у класику можна додати новизни, наприклад, профільувати волосся або начесати його. Такі незначні штрихи здатні оновити стиль, зробити його цікавим. Як уже говорилося вище, молоді красуні можуть зупинитися у своєму виборі на рваних пасмах, коротких чи довгих. Це надасть їм загадковість та сексуальність. А шанувальниці Пенелопи Круз можуть запозичити у кіноактриси її модель зачіски, в якій лоб майже відкритий, а передня лінія волосся пострижена дуже рівно, наче під лінійку.

Оскільки мода розвивається по спіралі (на жаль, закон розвитку), цього року повернулися стрижки двадцятих-сімдесятих років минулого століття: каре, паж, гарсон. Але робляться вони трохи коротшими, ніж це було раніше. Якщо у дівчини виявляються хлопчачі риси – невгамовність та стрімкість – вона може вибрати стиль гарсон. Філірувальними ножицями обробляються потилиця, віскі, проріджується і чубчик, в результаті виходить більш пишний верх голови, а нижній контур – рідким і пригладженим. Доглядати таку зачіску дуже легко, тому для літнього сезону вона якраз.