Легкі та швидкі вечірні зачіски в домашніх умовах

February 29, 2012

Ви часто буваєте запрошені на різні вечірки? Ваша професія не дозволяє вам виглядати абияк? Щодня ви думаєте над тим, що ж зробити зі своїм волоссям, а грошей відвідувати перукаря, ні? Тоді ви просто зобов’язані прочитати цю статтю, і дізнатися які швидкі вечірні зачіски можна зробити вдома.

Створення сучасної вечірньої зачіски – це складний та дуже довгий процес. Вона може бути дуже легкою, середньої складності або навіть найскладнішою. Але, незалежно від цього, вечірня зачіска має бути ідеально покладеною, щоб вона була стильною, та підходила особисто вам. Адже якщо ви десь побачили гарну і добре покладену зачіску, то це ще не означає, що вона вам підійде.

І так, давайте наведемо приклад кілька варіантів зачісок для вечірок. Вечірні зачіски швидко і легко можна зробити в домашніх умовах нашвидкуруч, головне визначиться, яку зачіску ви саме хочете. Найшвидшою і традиційною зачіскою можна назвати хвіст, або вузол із волосся. Це найлегша зачіска, яку можна зробити як на довге, так і на середнє волосся, а також має вона велику кількість різновидів. Наприклад, чому б вам не зробити іспанський вузол – це дуже легка зачіска, яка в основному робиться на вологу погоду. Зробити таку зачіску дуже просто. Помийте голову, і висушіть її, нанесіть трохи на волосся кондиціонера, потім зробіть високий хвіст на маківці, закріпіть гумкою. Поспостерігайте, щоб усі пасма волосся були пов’язані в хвості, потім заплітаємо звичайну кіску, і обмотуємо її навколо гумки, закріпіть шпильками, і все готове. Щоб ваша зачіска виглядала незвичайно та стильно, замість звичайного плетіння, можете вибрати плетіння, яке називається «риб’яча коса». Така зачіска, на перший погляд, може здатися дуже складною, але це зовсім не так. Вона відмінно підійде для власниць довгого волосся.

Останнім часом велику популярність набирають зачіски з косами. Коси багато років не виходили з моди, переживаючи весь час сплески популярності серед багатьох народів світу. Здебільшого такі зачіски роблять лише ті люди, які мають навичку до плетіння. Але якщо ви не вмієте, наприклад, плести колосок, то не хвилюйтеся, через кілька спроб у вас все обов’язково вийде. Такі зачіски можна зробити тільки на довге, або середнє волосся. Вони чудово підходять як для вечірок, так і для ділових зустрічей.

Також найпростішою зачіскою, яку можна придумати, і яка відмінно підійде для будь-якого заходу – це зачіска локонами. Над такою зачіскою можна по-різному експериментувати: вільно розпустить волосся, зафіксувати його набік, або підняти. Для такої зачіски чудовою буде прикрасою брошка, або квітка у волоссі.

Вечірні зачіски швидко можна легко зробити, але щоб без проблем вийшла та зачіска, яка вам найбільше підійшла б, потрібно весь час тренуватися, адже кожна навичка вимагає до себе початкових вкладень.