Красиві зачіски зими 2024

October 1, 2012

Восени та взимку природа відпочиває. Повинна прийти до тями і прекрасна половина людства. Для цього дизайнери-стилісти радять панночкам не шкодити своєму волоссю, а намагатися зберегти природність у всьому, навіть у укладках.

Зачіски зима 2024

Краса – це природність

Найкрасивіші зачіски зими 2024 – це ті, що виключають епатажність. Тільки строгість ліній, класичні мотиви та витонченість форм мають бути відображені у сучасних укладаннях та стрижках. Але все-таки любительки яскравих деталей можуть дозволити собі вибрати відповідну асиметричну стрижку з довгою чубчиком та «короткою потилицею». Хоча у цьому стилі варто дотримуватися спокійних тонів, тобто. не прикрашати волосся яскравими забарвленнями.

Довгі локони укладаються за бажанням їхніх власниць. Головне – щоб було дотримано гармонії у всьому: з типом обличчя, зростанням, відтінком шкіри, віком. Традиційні «хвости», коси, пучки чи валики цього сезону також популярні, як і раніше. Основний акцент у цьому має бути спрямований на дотримання пропорцій форм. Якщо голова невелика, то валик чи пучок теж має бути маленьким. При тонкому волоссі кіски краще не робити, та й довгі пасма також краще не відрощувати. Найкраща в цьому випадку буде стрижка, при якій локони повинні діставати до середини шиї, але не нижче. І стригтися треба «драбинкою» чи «шапочкою».

Підходящі зачіски зими 2024 можна підібрати і власницям дрібних кучерів. Дівчатам, які мають такі завитки, дозволяється їх не випрямляти і не пригладжувати. Природність – це чудово! Тому природні завитки мають зберігати свою структуру. Якщо волосся довге – його можна заплести в коси або зробити хвіст, який можна обернути по всій довжині красивими намистами. А ось носити таке «багатство» розбещеним – не варто. Копа сіна доречна лише на полі.

Цього сезону стилісти-перукарі рекомендують використовувати деякі напрацювання минулих років: «косі» начіски (коли начісується лише одна сторона голови); укладання локонами в стилі ретро, яскраво виражений бічний проділ, об’ємні чубчики, як при рокабілі; розпущені локони, зачесані назад і зафіксовані або невидимками, або джгутами з волосся.

Але при моделюванні зачіски або при стрижці не треба забувати, що основна спрямованість стилю в зимовому сезоні – це природність, яка завжди була сучасною і красивою.