Кожна жінка має знати, яка зачіска подобається чоловікам

June 20, 2013

Всі без винятку жінки з молодих нігтів і до сивої затишної старезності невпинно доглядають себе. Манікюри-педикюри, епіляції та ліпосакції, фітнес та аеробіка, ліфтинги та армування… А скільки проблем із зачіскою!

Щодня від півгодини до нескінченності витрачається нами на догляд за власним волоссям. Миття голови, сушіння, укладання, зачісування, вибір кольору та довжини… Ох! Але головне: сумніви та ворожіння щодо того, яка зачіска подобається чоловікам? Адже, незважаючи на рівноправність і фемінізм, на високі жіночі зарплати та наявність прав водія, а також на майже повсюдний негласний матріархат, кожній юній пані та дамі в роках хочеться бути привабливою не тільки «для себе», а й «для нього». /p>

Якщо цей «він» – конкретна людина, то гадати про уподобання не потрібно. Ваш чоловік сам розповість, із задоволенням і докладно, про те, яке волосся бачиться йому у ідеальної жінки. Залишиться тільки наскільки можна відповідати «стандартам і нормам» коханого. Радувати його і бути задоволеною собою.

Ну а якщо «його» поки що поряд немає, питання: «Яка зачіска подобається чоловікам?» залишається актуальним та хвилюючим. Адже від такого, здавалося б, «дрібниці» як неправильне або недбале укладання, псується загальний зовнішній вигляд (до речі, не тільки жіночий, а й чоловічий), настрій ваш падає, увага ж оточуючих виявляється прикутою до недоліків, а не до численних і сяючих переваг.

Отже, розберемося в тому, що все-таки люблять чоловіки? Тут не може бути єдиної догматичної думки. Адже у кожного – індивідуальний смак. Молоді люди, модні та «просунуті», віддають перевагу екстравагантності та експериментаторству. Їх не налякаєш ні дредами, ні відтінками фуксії та ультрамарину, ні навіть абсолютно лисим черепом. Вони і самі із задоволенням включаться до гри «примірки іміджів». Старші і «посолидніші» чоловіки більш категоричні і консервативні. Спосіб життя вимагає мати поруч жінку «пристойну», доглянуту та «спокійну». Тому основні їхні вимоги полягають у тому, щоб ваше волосся було незмінно свіжопостриженим, добре укладеним, а головне – бездоганно чистим. Колір – рівний, відтінок – натуральний. Без «відрослих коренів» і «кінчиків, що січуться».

Ось, власне, і всі правила. Догодити чоловікам не так вже й складно. Якою б не була ваша зачіска, залишайтеся впевненими в собі та своїй чарівності!