Яка зачіска підійде овальному обличчю

July 8, 2013

Власницям овальної форми обличчя пощастило найбільше, адже саме цей тип обличчя вважається ідеальним і до нього підходить абсолютно будь-яка зачіска чи стрижка. Тому можна сміливо слідувати модним тенденціям, не турбуючись про те, що обраний стиль або незвичайний образ якось спотворюватиме обличчя, адже така особа вже нічим не зіпсувати. Хоча з будь-яких правил є свої винятки. Адже овальне обличчя буває кількох типів, і при цьому потрібно враховувати деякі табу під час вибору стрижки. Тому перш ніж кардинально змінювати свій імідж потрібно детально розглянути своє обличчя і зрозуміти, до якої категорії воно ставитися, якщо у вас все ж таки овальна форма означає, спочатку подумайте яка зачіска підходить овальній особі, враховуючи свої індивідуальні особливості у зовнішності.

Яка зачіска підходить овальному обличчю

Чи бувають недоліки овальної форми обличчя?

Недоліки бувають у всіх і завжди, не буває ідеальних людей на планеті. І часто багато хто має витягнуту форму овальної особи. Ще можна почути глузування з цих людей, адже такий тип називають «кінським обличчям». Але приховати цей недолік можна за допомогою м’якої чубчика та пишних пасм в області вилиць. Ті, хто при овальній формі мають занадто широкий лоб, можуть зробити косу чубок. Якщо ж чубок робити, бажання немає, можна зробити акцент на довгі трохи кучеряві локони, які будуть відволікати погляд і робити лобову частину більш витягнутою.

А для тих, хто має ідеальні риси обличчя, підійде будь-який варіант. Це можуть бути коси, або пишні колоски. Довге волосся, дрібні кучері або об’ємні кучері, гладкі і прямі пасма і т.д. Будь-яка стрижка буде личить і драбинка і симетричні стрижки таки як боб-каре або просте рівне каре будь-якої довжини. Навіть стрижка «зимова вишня» передбачає мінімум волосся на голові виглядатиме стильно і модно.

Що ж стосується вечірніх укладок, то підійдуть начоси або найекстравагантніші та найромантичніші ретро укладання. З овальним типом обличчя гармоніюватиме будь-який варіант зачіски.

Саме з цієї причини стилісти рекомендують володаркам овальної форми довго не думати, яка зачіска підходить овальному обличчю, а просто більше експериментувати, щоб зрозуміти яка зі стрижок найкраще доповнюватиме повсякденний образ в одязі. І головне, щоб зачіска піднімала настрій і підвищувала самооцінку, тоді вона неодмінно викликатиме захоплені погляди оточуючих.