Яка зачіска підходить круглому обличчю: основні правила при виборі стрижок

July 1, 2013

Головною особливістю жінок є те, що будь-які недоліки вони вміють приховати, тому тим, хто має круглу форму обличчя, не варто засмучуватися, адже існує багато різних варіантів стрижок і зачісок за допомогою яких можна скоригувати форму максимально наблизивши її до овальної. Але перш ніж дізнатися, яка зачіска підходить круглому обличчю, необхідно переконатися в тому, що у вас справді кругла форма обличчя.

За якими особливостями розпізнати круглу форму обличчя

Яка зачіска підходит круглому обличчю

Для того щоб заміряти обличчя вам знадобиться сантиметрова стрічка або лінійка. Довжина від підборіддя до чола повинна бути рівною довжині між вилицями. Якщо всі виміри одного значення або не сходяться не більше ніж на три сантиметри, значить у вас точно обличчя круглої форми.

Як підібрати зачіску для круглого обличчя

Часто такі обличчя виглядають трохи плоскими і крупними, тому ваше завдання візуально зробити обличчя більш довгим. Для того, щоб його звузити необхідно враховувати не тільки форму обличчя, але і ваш ріст і тип статури, а також індивідуальні особливості будови фігури. Насамперед високим дамам з круглим обличчям не можна робити короткі стрижки, оскільки візуально ви виглядатимете ще вище, а стрижки типу каре ще більше округляють форму обличчя.

Універсальні стрижки на кожен день для обличчя круглої форми

  • Жінкам із прямим волоссям підійдуть зачіски довгою до плечей, але без чубчика, це допоможе витягнути обличчя.
  • Якщо волосся в’ється від природи, то його необхідно випрямляти за допомогою прасування, оскільки кучері роблять обличчя ще більшим.
  • Не варто робити занадто пухнасте укладання, піднімаючи волосся і начісуючи в області щік і вилиць. Укладати волосся краще роблячи начісування на маківці.
  • Якщо вам подобаються хвилясті локони, їх можна злегка підкрутити на великі бігуді, але довжина волосся повинна бути не менше ніж до плечей.
  • Для тих, хто хоче приховати лоба, але в той же час подовжити обличчя підійде не надто густа зачесана на бік чубчика, а також можна зробити багатошарову стрижку.
  • Карі можна робити тільки в стилі бобів, щоб передні пасма прикривали вилиці і помітно окреслювали лінію підборіддя.
  • Також можна використовувати стрижки з різними довгими пасмами.

Яка зачіска не підійде для обличчя круглої форми

  1. Навіть якщо у вас тонке та рідкісне волосся вам завжди потрібно намагатися створити об’єм на маківці і зробити волосся трохи повітряним.
  2. Не варто робити зачісок типу кінський хвіст, і туго зачісувати або зав’язувати волосся назад.
  3. Не варто захаращувати зачіску об’ємними аксесуарами, а також робити дрібні кучерики.

Запам’ятайте: коригувати форму круглої особи зовсім не складно, головне запам’ятати кілька правил і дотримуватися їх тоді ви завжди знатимете, яка зачіска підходить круглій особі, і зможете щодня легко змінювати свій образ.