Яка зачіска найкраще підійде на кожен день

June 24, 2013

Кожна жінка, не дивлячись на шалений ритм свого життя, завжди повинна пам’ятати, що вона леді, а значить у ній все має бути злагоджено та ідеально. Тому зачіска на кожен день має не маленьке значення для того, щоб завершити свій образ і створити індивідуальний стиль. Але як дізнатися яка зачіска найкраще буде виглядати на вашому волоссі. Звичайно ж, лідирують у цьому питанні короткі стрижки, тому що їх легко доглядати, і вони не вимагають до себе багато уваги і сил, що значно економить ваш час сутра, коли його й так не вистачає.

Кращою окрасою будь-якої жінки є волосся. І дуже чудово якщо у вас вистачає часу на те, щоб регулярно відвідувати свого перукаря. Але варто запам’ятати одну просту річ, що навіть якщо вас дуже добре підстригли все одно для того, щоб надати зачісці певної форми і вигляду необхідні деякі навички та вміння поводитися з волоссям з огляду на їх структуру.

Яка має бути повсякденна зачіска?

Насамперед зачіска повинна відповідати, манері одягатися і вашій професійній діяльності, а також виступати завершальним елементом вашого образу. Також повсякденна зачіска повинна не завдавати багато клопоту і бути легкою, практичною, простою та швидкою у своєму виконанні.

Зачіски для короткого волосся на кожен день

Якщо ви володарка скажемо каре боб-каре, тоді для укладання вам знадобиться мус і фен. На вологе волосся необхідно нанести мусу стільки скільки поміщається у вашу долоню, розподілити рівномірно по волоссю за допомогою гребінця, нахилити голову і недбало висушити волосся, смикаючи пальцями пасма. Потім можна прикрасити таку зачіску стрічкою для волосся або обідком для того, щоб прибрати оббивку спереду. Також можна висушити волосся, акуратно закручуючи кінці у бік щік або навпаки і закріпити зачіску лаком.

Жінки, які носять довге волосся, завжди знають яка зачіска найкраще підійде до повсякденного образу тому, що на довгому волоссі є максимум можливостей для імпровізації. Так, наприклад волосся можна зав’язати в хвіст і зробити невелике начісування спереду, або надати об’єму у скронь, накрутити його на бігуді, або зробити шикарну косу.

Як швидко накрутити довге волосся?

Для тих, хто хоче мати шикарні кучеряві локони, але не любить вставати рано, щоб зробити таку зачіску є один невеликий секрет. Волосся необхідно намочити або вимити, потім трохи підсушити за допомогою рушника, нанести мус для волосся, розподілити волосся на три або чотири однакові пасма. Потім кожне пасмо зав’язати в не тугий вузол і висушити феном. Після розплести вузли та кучері готові.