Як зробити найшвидші зачіски своїми руками

March 10, 2012

Відразу виникає безліч запитань: як зробити саму зачіску? Як у домашніх умовах нашвидкуруч укласти волосся? Укласти волосся в зачіску своїми руками не так вже й важко, і навіть у більшості випадків, Ви можете не вдаватися до перукарів – стилістів. Все, що Вам знадобиться – це Ваша фантазія, практика та наші поради!

Для того щоб зробити швидкі зачіски своїми руками – це не означає, що на сьогоднішній день потрібно спорудити у себе на голові щось карколомне або колосальне, Ви ж не на подіум збираєтеся? Зараз у моді є природність, а це означає, щоб прибрати своє волосся в порядок немає необхідності в просиджуванні годинника в салоні. Існують способи створення зачіски своїми руками.

Ви готові? Тоді приступимо

Зачіска – Ранковий переполох

І так ще раз природність, не потрібно витрачати дорогоцінний час на ідеальне укладання. Лише перед сном необхідно розпрямити волосся за допомогою фена або прасування для волосся. Вранці, використовуючи пінку, зробити легке укладання, а пом’ятість волосся після сну, надає такої вишуканості зачісці і тим самим підкреслює природність.

Зачіска – Звичайна гулянка або пучок

Такі зачіски сьогодні дуже актуальні. Необхідно волосся зібрати у високий хвіст, потім скрутити формою гульку і зафіксувати за допомогою шпильок. Такій зачісці не страшний ні вітер, ні вологість погоди та навіть множинне перевдягання одягу через голову. Така зачіска не потребує зусиль, вона сама легкість та елегантність. Не забудьте побризкати волосся лаком для фіксації. Створюємо об’єм – за наявності гарного лаку для волосся. Але пам’ятайте, що досить багато фіксуючого засобу може призвести до фіаско.

Виконати її досить просто: необхідно піднімати волосся невеликими прядками за допомогою круглої щітки і збризкувати кожну фіксуючим засобом біля коріння волосся, після чого кожне пасмо підсушують феном. Сам процес трудомісткий, проте ефект триватиме кілька днів.

Як зробити швидкі зачіски своїми руками, якщо у вас коротке волосся

Вам знадобиться гель для волосся та кілька хвилин. Нанесіть на вологі руки кілька крапель гелю і втирайте його у волосся, при цьому трохи зламуючи, фіксуючи його. Готово! Ось ще одне досить швидке укладання своїми руками: нанести на волосся гель і зробити зачіс назад, можна застосувати гребені з різною відстанню між зубами.