Як зробити зачіску на випускний самостійно?

April 20, 2012

От і не за горами випускний вечір, тож до нього треба готуватися дуже ретельно. Кожна дівчина цього дня хоче виглядати ідеально, щоб на ній було розкішне вбрання, прикраси, і, звичайно ж, шикарна зачіска. Під час приготування дівчата спочатку шукають собі гарні сукні, а вже потім починають підшукувати собі хорошого майстра, але, на жаль, професійних майстрів не так багато, так що хтось встиг замовити зачіску, той і перестрахував себе. Більшість дівчат стоять у безвиході, і не знають, як зробити зачіску на випускний самостійно. Але, як відомо, з будь-якої проблеми можна знайти вихід, так шикарну зачіску можна зробити і вдома, без допомоги професіоналів, тим більше, що іноді в салонах роблять такі зачіски, що не тільки розчарують, але й зовнішній вигляд вони жахливі.

Отже, перейдемо до образу випускниці. Я вважаю, що найголовніше у випускниці – це повне поєднання доглянутості та простоти її образу, адже природна краса від природи завжди виглядає дуже гарно. Більшість дівчат перед випуском намагаються відростити волосся, і це абсолютно правильний крок з їхнього боку, адже зачіски на довге волосся завжди виглядали жіночно і чудово. Якщо на випускний вечір Ви хочете виглядати природно, то можете просто накрутити волосся. Така зачіска дуже проста, але стильна, тим більше, що локони знову в моді. Для прикраси відмінно підійде невелика діадема, або квітка.

Зачіска хвіст з каскадомНа випускний, або на іншу урочистість відмінно підійде зачіска «Хвіст з каскадом кучерів, що в’ється». Така зачіска дивовижно виглядає на кожній дівчині. Для виконання такої зачіски вам знадобляться: невидимки, щипці, невелика гумка, лак для волосся, шпильки та прасок для вирівнювання пасм волосся. Перед тим як почати робити зачіску, необхідно підготувати волосся: вимийте його і висушіть феном.

Якщо у вас пряме волосся, то трошки підкрутіть його, щоб зачіска виглядала більш пишною. Потім відступіть від лінії росту волосся приблизно 5 см і зробіть пробір від вуха до вуха. Окреме волосся, закріпіть за допомогою невидимок, а те, що залишилося, зав’яжіть у хвіст. Потім візьміть зверху хвоста пасмо приблизно товщиною до 5 см, закрутіть його навколо пальця, і зафіксуйте поверх нього. Якщо правильно зафіксувати, зверху буде невеликий бантик з волосся. Решту волосся, яке залишилося в хвості, добре накрутіть, і зафіксуйте лаком. Для прикраси такої зачіски підійдуть шпильки з камінням.

Тепер ви знаєте, як зробити зачіску на випускний вечір.