Вишукані вечірні зачіски з описом їх створення

March 26, 2012

Будь-яка жінка мріє привабливо виглядати. Особливо, якщо йдеться про якийсь важливий захід, наприклад, побачення чи банкет, де збереться велика кількість людей, на яких потрібно справити враження. Гарний образ створюють безліч деталей, і важливу роль серед них відіграє вечірня зачіска.

Іноді у жінки не вистачає часу чи коштів на відвідування салону, де майстер зможе створити щось вишукане на голові. Однак сьогодні це і не потрібно, тому що в моді природність, а отже, найпростіші укладання для святкового вечора.

Нижче розглянемо деякі вечірні зачіски з описом, як їх зробити самостійно.

Найпростіша, але дуже жіночна вечірня зачіска з розпущеним волоссям – природне укладання. Вона не потребує якихось складних дій. Вам достатньо лише вимити волосся на ніч, висушивши і випрямивши його за допомогою фена. Вранці зачіска прийме природну недбалість, яку потрібно зафіксувати і трохи скоригувати за допомогою засобу, що моделює. Для цього нанесіть трохи засобу на долоні, розітріть і потім легкими хаотичними рухами надайте потрібну форму волоссю. Після цього закріпіть результат лаком, щоб укладання протрималося весь день.

Якщо Ви віддаєте перевагу високим зачіскам для урочистого випадку і при цьому є володаркою довгого волосся, ідеально підійде для Вашого святкового образу високий пучок, зроблений за допомогою шиньйону. Шиньйон необхідно вибирати під колір Вашого волосся, щоб він не був помітний у разі деформації зачіски. Отже, робимо на маківці хвіст і закріплюємо його гумкою. Надівши на хвіст шиньйон, начісуємо його. Далі рівномірно розподіляємо пасма їхнього хвоста навколо шиньйона так, щоб вони обвивали його, а закріплюємо їх шпильками. Отримане укладання обов’язково закріпіть лаком. Для надання пікантності можна залишити одне пасмо вільне у чола.

Існують вечірні зачіски з описом складнішим, ніж попередні варіанти. Одна з таких укладання «кокетливі петельки». Це дуже гарна зачіска, важливо зробити її правильно. Спочатку розділіть волосся ззаду на три частини зверху вниз, дві нижні закріпіть у вигляді хвостів, а верхню на якийсь час заколіть шпилькою. Нижній хвіст збризкайте лаком і зав’яжіть у не тугий вузол, зафіксуйте невидимками, сховавши кінчик. Середню частину обробляємо так само, зав’язавши у вузол. Верхню частину, що залишилася, потрібно начесати і утворити петлю аналогічно двом іншим.