Грецькі зачіски на весілля для романтичних дівчат

May 16, 2012

Сьогодні все більше дівчат обирають собі на весілля зачіски у грецькому стилі. Адже саме вони здатні підкреслити всі переваги та красу нареченої. За допомогою такої зачіски можна створити неповторний і дуже красивий вигляд нареченої, особливо, якщо правильно підібрати всі необхідні аксесуари.


Грецька зачіска на весілляДля того щоб створити незабутній вигляд дівчини в найпрекрасніший її день, обов’язково Вам буде потрібна допомога професіоналів. Але деякі з простих варіантів грецьких зачісок можна створити навіть самостійно. Особливо, якщо йдеться про довге волосся. Щоб створити просту, але дуже красиву зачіску, Вам потрібно накрутити волосся на великі бігуді, зафіксувати його лаком. Потім, Ви можете своє волосся підняти, або закріпити за допомогою шпильок на боці.

Напевно, не повинно бути жодних сумнівів у тому, що грецькі зачіски на весілля – це, мабуть, найніжніше і найпрекрасніше видовище. Варіанти такої зачіски можуть бути різні:

  • Весільна коса – такий варіант зачіски можна зробити як у строгому варіанті, так і трошки недбалому;
  • Грецька зачіска з елементами плетіння – коли локони можна укладати у плетенні збоку, або знизу;
  • Ніжні локони – злегка зібрані за допомогою стрічки та прикрашені квітами;
  • У грецькому стилі також може бути виконаний гладкий високий пучок.

Також, наприклад, грецькі зачіски на весілля найчастіше створюються на основі шпильок і шпильок. Причому такі шпильки слід підбирати під колір вбрання. В основному, головним правилом такого типу грецьких зачісок є створення великої кількості шикарних локонів і кучерявого волосся, яке можна закріпити, як Вам завгодно.

Для створення такої зачіски, Ви можете зробити також невеликі джгутики або кіски з волосся, скручуючи їх від обличчя назад до маківки. З тими пасмами, які залишилися, Ви можете увімкнути фантазію та зробити кілька варіацій. Наприклад, Ви можете укласти волосся на маківці, при цьому зміцнивши невидимками кожен локон. Для прикраси можна взяти обруч, він також відмінно підтримуватиме зачіску. Красиво виглядатимуть ті зачіски, які по всій довжині волосся прикрашені квітами. Якщо Ви використовуєте один аксесуар, то більше нічого не варто застосовувати. Грецькі зачіски на весілля мають багато переваг: зручність, красу і романтику. Вона здатна наголосити на природній красі кожній дівчині.