Створіть грецьку зачіску для довгого волосся: покроковий майстер-клас

May 14, 2012

Сьогодні грецькі зачіски користуються неймовірною популярністю у всьому світі. Простота, універсальність, легкість у виконанні, а також є в ній щось романтичне та ніжне. Власницями таких зачісок можуть бути жінки, у яких довге або середнє волосся.

Грецька зачіска своїми руками

Якщо у вас кучеряве волосся, то для створення зачіски вам знадобиться кілька хвилин. Це великий плюс, якщо ви любите стильні романтичні зачіски у грецькому стилі. Варто зауважити той факт, що зачіски в грецькому стилі універсальні, тому що вони чудово підходять практично для будь-якої урочистості: випускного вечора, весілля, вечірки, або ж просто можете її робити щодня, наприклад, на роботу. За бажанням, зачіску в грецькому стилі можна прикрасити красивими аксесуарами, наприклад перловою ниткою або оригінальною шпилькою.

Отже, як робиться грецька зачіска своїми руками?

Грецька зачіска покроково
  1. Для початку добре помийте волосся, використовуючи при цьому якісний шампунь, який підходить саме вашому типу та кондиціонеру. Волосся найкраще сушити природним шляхом, оскільки після використання фена, вони можуть втратити свій об’єм і пишність. Якщо Ваше волосся в’ється, то можна сушити феном, і в разі потреби можна його вирівняти злегка праскою.
  2. Тепер все волосся необхідно розділити на три або чотири рівні частини. За такою технологією робити зачіску буде набагато простіше та швидше. Якщо у вас пряме волосся, то необхідно волосся злегка підкрутити, тільки не дуже сильно, м’які локони цілком підійдуть.
  3. Якщо у вас шикарні та пишні кучері від природи, то цей пункт можете пропустити, оскільки в основному увага приділятиметься дівчатам з прямим волоссям, а також як правильно їм накрутити волосся. Отже, беріть невеликі пасма, і знизу завивайте їх кінці, притримуючи праскою його при цьому по 10-15 секунд, більше не потрібно. Або можете накрутити кінці волосся на бігуді.
  4. Коли ваші кучері майже готові, пальцями можете надати волоссю таку форму, яка вам найбільше сподобається, і яка, на Вашу думку, вам личить. Волосся розчісувати ні в якому разі не потрібно.
  5. Щоб зробити грецьку зачіску, візьміть три пасма з обох боків обличчя і відокремте від інших, вивівши їх трохи вперед. Волосся, яке залишилося, зберіть у високий хвіст, і зав’яжіть його гумкою. Закрутіть хвіст навколо гумки так, щоб візуально вийшов пишний круглий пучок.
  6. Пучок необхідно зафіксувати невидимками, при цьому деякі кінчики потрібно залишити, щоб вони недбало стирчали в різні боки. Ось і все – ваша грецька зачіска своїми руками готова!