Дитячі прически на утренник: як зробити свою дитину справжньою зіркою

June 6, 2012

Кожні батьки мріють бачити свою дитину найкращою та незвичайною. Тому мами і тата не шкодують жодних зусиль і витрат для того, щоб їх малюк володів абсолютно всім, завжди посміхався і був найкращим малюком на планеті. Іноді їхня любов переходить усі межі, і тоді батьки підносять своє чадо, доводячи всьому світу і самим собі, що їхня крихта в тисячі разів краща за інших малюків.

Детячі зачіски до утреннику

Звичайно, негласна конкуренція між батьками за право першості існувала споконвіку. Але особливо яскраво вона виражається на ранках. Там мами та тата готові перевернути світ догори дном для того, щоб їхня дитина виділялася серед “сірої маси”. Тому вони шиють екстравагантні строкаті костюми, вбирають своїх малюків у дивовижні шати і створюють їм триповерхові зачіски.

І все ж, дуже мало батьків, беручи участь у цій гарячковій “тур де франс” знають секрет, який допоможе без глобальних звершень змінити дитину зовні, додати їй особливу родзинку та обставити інших мам та тат.

Виявляється, що все диво перетворення ввібрали в себе зачіски. Тому, створюючи дитячі зачіски на ранок, підбираючи їх під весь образ свого маленького героя, слід пам’ятати про те, якого він віку і що буде на його мініатюрному святкуванні.

Таким чином, незалежно від статі дитини можна за допомогою зачіски відтворити повноцінний вигляд того чи іншого казкового персонажа, звірка чи героя мультфільму. Наприклад, просто скуйовдив короткий чубчик синочка, і поставивши його за допомогою лаку або гелю, можна перетворити малюка на їжачка або колючого динозавра. А завдяки кольоровим “одноразовим” фарбам для волосся і парі-трійці шпильок можна зробити доню білочкою, мишкою або принцесою з локонами, що струмують до підлоги.

Звернувшись за допомогою до професіоналів-перукарів, або креативних стилістів можна за лічені хвилини з волосся та невидимок створити справжній витвір мистецтва. Так, з їхньої легкої руки, дитина перетвориться на справжню модель і легко затьмарить собою всіх присутніх дітей.

Тому, якщо любов до маленького надзвичайно велика, якщо є можливість дарувати йому час і наповнювати його красою від кінчиків волосся до крихітних п’ят, і якщо бажання довести всьому світу, що власна дитина найкраща, така велика, чи варто упускати можливість подарувати радість собі та йому? Навряд чи. А це означає, що володіючи таким незвичайним секретом перетворення, знаючи, що дитячі зачіски на ранок дуже важливі, будьте готові до того, що з Вашої дитини не зможуть звести око не лише діти та вихователі, а й усі інші батьки.