Дитячі зачіски на кожен день: тенденції та креативні ідеї для малят

June 8, 2012

Що може бути прекраснішим за те, щоб кожної миті милуватися красою свого малюка? Напевно, неможливо знайти гідних порівнянь. Тому батьки стежать не тільки за кожним кроком, а й за кожним волосинкою своєї дитини.

Багато мам і тат так поглинені любов’ю до свого чада, що готують нові дитячі зачіски на кожен день, незалежно від того, синочок у них, чи донька. Сьогодні догляд за зовнішністю для багатьох стає фетишем і в цьому немає нічого поганого. Тому з раннього віку можна привчати свою дитину бути стильною та незвичайною.

Сучасні тенденції: як вибрати ідеальну зачіску для вашого малюка?

Отже, як урізноманітнити зовнішність свого малюка, якщо його кучеряшки не такі довгі і густі, як би хотілося? Використовуючи резиночки, шпильки та бантики, можна з легкістю вигадувати по кілька разів на день нові перукарські винаходи.

  • Так, мами та тата легко можуть зробити дочці зачіску “Дракоша”. Для цього знадобиться кілька гумок, від верхівки до потилиці, зав’язані в хвостик один за одним.
  • Весела і яскрава зачіска “Пальмочка”, суть якої зводиться до того, що все волосся дівчинки буде зібрано у високий хвіст, на який нанизується безліч різнокольорових гумок, подарує навколишнім море позитиву.
  • Популярна зачіска “Мальвінка” з розпущеним і зав’язаним ззаду волоссям, різноманітні колоски та просто прикріплене волосся шпильками – це лише мала частка того, що можуть придумати мами та тата для своїх дівчат.

Інша справа хлопці. Їм шпильки та бантики зовсім не до речі. Тому, батьки можуть скористатися нешкідливими дитячими лаками і гелями, уклавши синові чолочку, зачесавши акуратно волосся набік, або навпаки – їх скуйовдив. Безліч безліч варіантів можуть створити батьки та спорудити небувалі дитячі зачіски на кожен день. Все залежить лише від бажання бути не такими, як усі, і від безмежної любові до свого чада.

І все ж таки, не слід бути занадто старанними. Адже якщо регулярно “мучити” дитину створенням конструкцій з волосся на її голові, можна з легкістю відбити у малюка любов до всіх дивовижних зачісок, якими б при цьому красивими вони не були. Тому, у всьому слід знати міру, і доглядаючи волосся свого маленького дорослого не забувати про те, що всидіти на місці йому вкрай складно. Тому варто пам’ятати головне правило, що все геніальне – просто. І що часто просто зав’язане волосся у хвостик, або недбало скуйовджена шевелюра вже сама по собі є незвичайною зачіскою.