Дитячі прически з косичок: творчість та комфорт для дівчаток

June 1, 2012

Давно минули ті часи, коли в дитячому садку чи школі у всіх дівчаток були практично однакові зачіски – «хвостики» та «кіски». Відрізнялися вони, мабуть, лише кольором бантів. Сьогодні деякі мами вважають за краще заплітати своїх принцес незвичайно, хоч цей процес часом і займає багато часу. Якщо вам просто не хочеться возитися, подумайте про те, що донька хоче бути такою ж красивою, як і ви, тому геть нудні та одноманітні «хвости» – ми навчимо вас робити дитячі зачіски з косичок.

Дитячі зачіски з косичок

Окрім оригінального виконання, будь-які види заплетених кіс – це дуже зручна зачіска, яка легко протримається цілий день, вона підійде і для повсякденного життя, і для урочистих заходів. До того ж, волосся залишається чистим набагато довше, якщо його заплітати. Не забувайте і про структуру дитячого волосся – через свою тонкість воно швидко плутається. Якщо ви залишите дитину з розпущеним волосиком на кілька годин, то потім важко розчешете їх.

У гонитві за оригінальністю не забувайте також і про те, що повсякденні дитячі зачіски з кісок повинні бути зручними, не заважати дитині грати, вчитися, займатися своїми справами. Виявляйте фантазію в процесі плетіння, і це дозволить робити щодня нові косички, візерунки з них, від милих «бубликів» із вплетеними стрічками до вишуканих французьких кіс. А якщо правильно підібрати аксесуари, то зачіска із повсякденної перетвориться на святкову.

Для початку спробуйте заплести доньці хвіст із косичок. Для цього зберіть волосся на маківці гарною гумкою, а потім розділіть пучок на кілька пасм. Чим їх більше, тим тонше виходять косички, і тим оригінальніше виглядає зачіска. З цих пасм сплетіть мінімум чотири-п’ять класичних кіс, на кінцях закріпіть невеликими гумками. В принципі, все готове! Якщо хочете додати вишуканості, просто оберніть сам хвостик біля основи однією косичкою – зачіска стане вищою та цікавішою.

Як бачите, нічого складного. Вивчіть основні елементи – наприклад, джгутики, колоски, французьке та німецьке плетіння, – і вигадуйте свою техніку. Найголовніше – не заплітайте волосся занадто туго, щоб не порушити кровообіг у шкірі голови, і щоб плести було легше і зручніше, можете злегка оббризкувати прядки водою. Це допомагає уникнути зайвої електризованості та «пухнастості».

Освоївши хоча б деякі прийоми зачісок із косичок, ви подаруєте своїй дівчинці впевненість у собі, адже захоплені погляди оточуючих будуть їй забезпечені!