Робимо вечірні зачіски самостійно

March 28, 2012

Будь-який важливий захід зобов’язує жінку виглядати на всі сто. Для створення прекрасного образу важливі навіть дрібниці, не кажучи вже про вбрання та зачіску. Остання, до речі, відіграє особливу роль, адже саме зачіска задає стиль та робить образ закінченим.

Думка про те, що зробити вечірню зачіску може тільки майстер у салоні краси, помилково. Щоб створити укладання для вечора своїми руками потрібно лише знати деякі секрети, мати певні навички і дати волю своєї фантазії. Тренування перед дзеркалом допоможе прискорити виконання укладання в потрібний момент.

Отже, вечірні зачіски самостійно потрібно робити з немитого волосся. Це дозволить зробити укладання будь-якої складності, яка протримається довго. Підбирайте варіант укладання, що підходить Вашому типу обличчя. Обов’язково використовуйте засоби для фіксації зачіски: гель, пінку або мус перед створенням зачіски та лак для закріплення кінцевого результату. І останній штрих – яскравий, святковий аксесуар.

Для довгого та середньої довжини волосся, кучерявого від природи, існує дуже природне і одночасно просте у виконанні укладання. Необхідно заколоти верхні та бічні пасма високо на маківці так, щоб частина волосся залишилася вільною на потилиці. Використовувати для закріплення зібраних пасм краще заколку-банан, але можна і шпильки. Органічно виглядатиме кокетлива пасма біля чола.

Якщо волосся коротке і пряме, для свята підійде наступне укладання. Довгі пасма зачешіть на бік чола, а решта волосся зачісується нагору, назад. При цьому бічні пасма потрібно пригладити і закріпити гарними шпильками. Якщо Ви хочете надати зачісці сучасного відтінку, за допомогою гелю або мусу загостріть кінці волосся і надайте укладання невеликого безладу.

Вечірні зачіски самостійно можна зробити у вигляді французького твісту. Таке укладання найкраще підійде власницям довжини хвилястого або прямого волосся і прикрасить обличчя будь-якого типу. Мус допоможе надати укладання об’єму і закріпити її. Для створення французького твісту волосся збирається в кінський хвіст, закручується по всій довжині і закріплюється шпильками. Для урочистого випадку кінці волосся завійте, а попереду залиште вільними кілька пасм.

Для круглих, овальних та квадратних осіб як святкова зачіска підійде високий пучок. Однак він вимагає досить довгого волосся. Робимо високий кінський хвіст на маківці та закріплюємо гумкою. Потім не дуже туго обмотуємо хвіст навколо гумки кілька разів, хвостик ховаємо та закріплюємо пучок шпильками. Не забудьте про аксесуари та лак для фіксації.