Робимо самі вечірні зачіски з коротким волоссям

March 24, 2012

Сучасна жінка знаходить безліч приводів створити вечірній образ за допомогою вбрання та зачіски, будь то побачення, зустріч із подругами, корпоративна вечірка на роботі чи якесь свято. Крім урочистості укладання має відповідати тенденціям моди та підходити до особливостей будови обличчя.

Вважається, що вечірню зачіску можна зробити тільки, якщо волосся має певну довжину. Але сьогодні багато жінок вважають за краще носити модні короткі стрижки, так як же бути ним, якщо потрібне вечірнє укладання? Все дуже просто. Вечірні зачіски з коротким волоссям теж відрізняються різноманітністю стилів. Розглянемо деякі з них.

Основна рада. Урочистий вигляд короткої стрижки допоможуть надати різноманітні аксесуари: шпильки, квіти, пір’я, обручі, стрічки та діадеми. Вони можуть бути кольоровими і такими, що переливаються. Також можна використовувати спеціальні лаки з блискітками.

Отже, найпростіше укладання створюється за допомогою гелю. Для цього його потрібно нанести на волосся і зачесати його гребенем. Можна вибирати гребені різної частоти зубів для отримання зачісок різної фактури, це вже різноманітність укладання у Вашому арсеналі. Однак пригладжені гелем волосся мають досить строгий вигляд і підходять не до всіх нарядів. На випадок, коли образу необхідно надати романтики, за допомогою гелю можна зробити скуйовджене укладання. Для цього нанесіть гель на долоні, розподіліть і хаотичними рухами розворушіть волосся. Зачіску слід додатково зафіксувати лаком.

Вечірні зачіски з коротким волоссям у класичному варіанті – це завивка локонів. Її можна зробити як на бігуді, так і за допомогою електрощипців. Завивка надає короткій стрижці особливий обсяг. Для оформлення вечірнього укладання з кучерів необхідно перед завивкою використовувати спрей або пінку, щоб зберегти її надовго. Фіксація лаком також потрібна.

Оригінальна зачіска – «Елвіс Преслі». Моделюючий засіб наноситься на волосся. Захопивши їх спереду пальцями, відтягніть пасма назад, а потім, скомкавши, просуньте знову вперед. Верх зачіски слід зафіксувати лаком, а бічні пасма потрібно гладко зачесати і покрити лаком.

Елегантно та модно виглядає укладання для короткої стрижки у стилі «ретро». Вона складається із стиснутих хвиль, зафіксованих невидимками. Для того, щоб таке укладання зробити, потрібно зробивши косий проділ, зачесати волосся на один бік. Для моделювання хвиль потрібно гель. Нанесіть його на волосся і для отримання бажаних форм ребром долоні зрушуйте його. Зафіксуєте хвилі гарними невидимками та лаком.