Як зробити зачіски для дівчат самій

May 17, 2012

Якщо у Вас донечка, то Ви, напевно, часто ставите одне й те саме питання: що можна швидко і красиво спорудити на голові, витративши при цьому мінімум часу вранці? Напевно, це питання цікавить багатьох, так що до нього потрібно дуже відповідально поставитися.

Зачіска для дівчиниОтже, робимо зачіски для дівчаток самі, щоб вони не тільки сподобалися вашій донечці, а й виглядали дуже симпатично. Для тих, у кого довге волосся пряме волосся, але у вас немає часу на складну зачіску, те найпростіше і в той же час модне та стильне рішення – це хвіст. Він чудово підійде практично на всі випадки життя. А якщо його ще прикрасити гарними аксесуарами, то така зачіска виглядатиме дуже нічого.

Шикарні хвостики, різноманітні кіски робити абсолютно не складно, а виглядають вони дуже красиво, а варіантів для їх створення так багато, що просто очі розбігаються. Крім того, кіски – це проста і акуратна зачіска, яка підійде на всі випадки життя. Косичку, наприклад, колосок, можна заплести до школи, у садок, і навіть на торжество, якщо додати до основного плетіння ще кілька додаткових пасм.

Також великою популярністю серед молодих дівчат користується зачіска, яка називається «Листочок конюшини».

Технологія виконання: щоб створити таку зачіску, вам необхідно заплести високий хвіст на потилиці. Потім поділяємо хвіст на три рівні пасма, і з кожної потрібно заплести звичайні кіски. Кіски потрібно заплести по всій довжині до кінця кінчиків. Кіски закріплюємо невеликими гумовими гумками, під колір волосся. Після цього кінчики кісок загортаємо до основи хвоста і прикріплюємо їх шпильками під хвостом. Поверх усієї зачіски необхідно надіти велику яскраву гумку. Така зачіска сподобається кожній молодій дівчині.

Робимо зачіски для дівчаток самі, які називаються «Ельфи».

Технологія виконання: з передньої частини голови, плетемо 6 -7 кісок. З верхівки голови залишаємо дві невеликі пасма волосся. Одне пасмо необхідно пропустити по лівій стороні під кіски, а інше пасмо по правій стороні поверх кісок. Кіски, які ви сплели, збираємо на маківці і кріпимо їх за допомогою гумки. Хвостики від кісок розправляємо за допомогою гелю для укладання волосся і повністю формуємо окремі пасма, які повинні звисати. Варіантів зачісок дуже багато, так що вибирати доведеться дуже довго, але гарний вигляд вашої донечки того вартий.