Швидкі зачіски на коротке волосся на кожен день

March 4, 2012

Більшість сучасних жінок, все ще намагаються відростити довге волосся, ну або хоча б середньої довжини, короткі стрижки, які нічим не поступаються стрижкам на середнє або довге волосся залишаються не менш актуальними. Та й слід помітити, що не всі жінки можуть похвалитися відмінним станом волосся, а саме тонке і слабке волосся найлегше сховати в модній короткій стрижці, що дозволить їм виглядати набагато презентабельніше. Дуже часто саме короткі стрижки віддають перевагу сучасним діловим та енергійним жінкам.

А для того, щоб спорудити різні швидкі зачіски на коротке волосся, досить хорошого перукаря, який не тільки зробить відмінну стрижку, а також покаже варіанти її укладання для різних випадків, при цьому зачіска на короткому волоссі матиме акуратний вигляд при мінімальних витратах часу на укладання.

Серед чоловіків різних поколінь, існує думка, що тільки жінка з довгим волоссям може виглядати сексуально… Згадуючи ці слова, відразу хочеться згадати Шерон Стоун, віддаючи перевагу саме дуже коротким стрижкам, вона багато років була секс символом не лише Голлівуду.

Природно, що практично всіх власниць короткого волосся цікавлять швидкі зачіски на коротке волосся, оскільки щоденне укладання, незважаючи на довжину волосся, може забирати досить велику кількість часу. Відразу визначимося, що експрес укладання є не тільки на зачіски щоденні, а й для урочистих випадків.

Для початку розглянемо швидкі зачіски на короткому волоссі на кожен день. У домашніх умовах і самостійно можна зробити на короткому волоссі зачіску, яка буде виглядати як салонне укладання. Головне щоб ці зачіски, не були занадто хитромудрі, адже просту зачіску можна швидко і легко поправити, та й на укладання такої зачіски багато часу не потрібно витрачати. Для щоденної зачіски на короткому волоссі досить просто зробити косий проділ, після чого накрутити на плойці волосся, локони, що вийшло, акуратно розібрати пальцями і отриманий результат закріпити невеликою кількістю лаку. Така зачіска, незважаючи на свою простоту, виглядатиме дуже стильно та красиво.

Для зачісок на урочистості потрібно окрім лаку для волосся використовувати для досягнення акуратного та строгого укладання, що моделює пасту, віск або гель. Один з перерахованих вище засобів наносять на злегка вологе коріння волосся, після чого волосся біля коріння злегка піднімається гребінцем, при цьому волосся потрібно просушити феном, можливо з використанням дифузора.